Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100
fax: (+48) 52 32 13 101

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów- BOI - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

Osoby pełniące funkcje

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść



SSO MARIA LESZCZYŃSKA - Wiceprezes Sądu Okręgowego, wykonująca funkcję Prezesa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy (zgodnie z art. 22b. § 2 Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. - Prawo o ustroju sądów powszechnych)
SSO WŁODZIMIERZ HILLA - Rzecznik Prasowy
SSO HANNA DANIEL - Przewodniczący I Wydziału Cywilnego
SSO GRAŻYNA BEDNAREK - Zastępca Przewodniczącego I Wydziału Cywilnego
SSO PIOTR STAROSTA - Przewodniczący II Wydziału Cywilnego Odwoławczego
SSO IRENA DOBOSIEWICZ - Zastępca Przewodniczącego II Wydziału Cywilnego Odwoławczego
SSO MAREK KRYŚ - Przewodniczący III Wydziału Karnego
SSO ANDRZEJ RUMIŃSKI - Zastępca Przewodniczącego III Wydziału Karnego
SSO WŁODZIMIERZ WOJTASIŃSKI -  Przewodniczący IV Wydziału Karnego Odwoławczego
SSO MARIOLA URBAŃSKA- TRZECKA - Zastępca Przewodniczącego IV Wydziału Karnego Odwoławczego
SSO DARIUSZ STEPPA - Przewodniczący V Wydziału Penitencjarnego i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
SSO ELŻBIETA PIETRZAK - Przewodniczący VI Wydziału Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
SSO EWA MILCZAREK - Zastępca Przewodniczącego VI Wydziału Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
SSO
ELŻBIETA KALA - Przewodniczący VIII Wydziału Gospodarczego
SSO MAREK TAUER - Zastępca Przewodniczącego VIII Wydziału Gospodarczego
SSO MIRELA TOCHA–PLATA - Przewodniczący X Wydziału Cywilnego Rodzinnego
SSO ANNA POCHYLCZUK - Zastępca Przewodniczącego X Wydziału Cywilnego Rodzinnego
SSO ROMUALD DALEWSKI - Wizytator ds.  egzekucyjnych, pracy i ubezpieczeń społecznych
SSO BOGUMIŁ GORAJ - Wizytator ds. cywilnych
SSO BARBARA JANKOWSKA-KOCON - Wizytator ds. cywilnych

SSO DANUTA KONOPKA - Wizytator ds. rodzinnych I nieletnich
SSO EWA KUJAWSKA-LOROCH - Wizytator ds. karnych
SSO ANDRZEJ BAUK - Wizytytor ds. nadzoru nad wykonywaniem orzeczeń karnych
SSO STEFAN PIETRZAK - Wizytator ds. karnych
SSO IRENEUSZ PŁOWAŚ - Wizytator ds. cywilnych

SSO MAREK TAUER - Koordynator ds. mediacji
SSO WŁODZIMIERZ WOJTASIŃSKI -  Członek Kolegium
SSO EWA MILCZAREK - Członek Kolegium                          
SSO HANNA DANIEL - Członek Kolegium
SSO ROGER MICHALCZYK - Członek Kolegium
SSR DOROTA CYBA-PRILL - Członek Kolegium
SSR SYLWIA SUSKA-OBIDOWSKA - Członek Kolegium
SSR JACEK WOJTYCKI - Członek Kolegium
SSR AGNIESZKA SZCZECHOWSKA - Członek Kolegium

HENRYK TUCHOLSKI - Dyrektor Sądu
Małgorzata Handke - Kierownik I Zespołu Sądowych Specjalistów
Agnieszka Zonenberg - Kierownik II Zespołu Sądowych Specjalistów z siedzibą w Szubinie
Ksenia Czachorowska - Audytor wewnętrzny
Rafał Łukomski - Kurator Okręgowy
Jacek Wojda - Zastępca Kuratora Okręgowego
Adam Gotowicz - Administrator Bezpieczeństwa Informacji
Jan Miłkowski - Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych
Jacek Stanke - Kierownik Kancelarii Tajnej
Zbigniew Frąckowiak - Inspektor ds. obronnych i obrony cywilnej
Mirosława Grzanka - st. inspektor ds. biurowości
Katarzyna Mantych - st. inspektor ds. biurowości
Wiesław Kolczyński - st. inspektor ds. biurowości
Joanna Kubska-Bednarek - Kierownik sekretariatu I Wydziału Cywilnego
Renata Wolsztyńska - Kierownik sekretariatu II Wydziału Cywilnego Odwoławczego
Hanna Maniakowska - Kierownik sekretariatu III Wydziału Karnego
Henryka Andrzejewska - Kierownik sekretariatu IV Wydziału Karnego Odwoławczego
Grzegorz Dawidowski - Kierownik sekretariatu V Wydziału Penitencjarnego i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
Daromiła Pleśniak - Kierownik sekretariatu VI Wydziału Pracy i Ubezpieczeń  Społecznych
Bożena Przewoźniak - Kierownik sekretariatu VIII Wydziału Gospodarczego
Iwona Gilewska - Kierownik sekretariatu IX Wydziału Wizytacyjnego
Marzena Koba - Kierownik sekretariatu X Wydziału Cywilnego Rodzinnego
Lidia Szarafiniak - Kierownik Oddziału Administracyjnego
Ewa Adamiak    - Kierownik Oddziału Kadr
Barbara Kloska - Kierownik Oddziału Finansowego
Maciej Jaworski - Kierownik Oddziału Informatycznego
Janusz Dębowski - Kierownik Oddziału Inwestycji i Remontów
Robert Góralski - Kierownik Oddziału Gospodarczego

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij