Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 138, Toruńska 64a

Sygnatura X C 533/19

Data 04.06.2019

Czas trwania 14:40 - 16:40

Skład Edyta Dolińska - Kryś - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 3

Sygnatura I C 656/15

Data 04.06.2019

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 216t, Toruńska 64a

Sygnatura VI U 470/19

Data 04.06.2019

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Janusz Madej - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 138, Toruńska 64a

Sygnatura X C 281/19

Data 04.06.2019

Czas trwania 14:30 - 14:38

Skład Edyta Dolińska - Kryś - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 2433/18

Data 04.06.2019

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 221, Toruńska 64a

Sygnatura VI U 1203/18

Data 04.06.2019

Czas trwania 14:15 - 16:15

Skład Ewa Milczarek - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 221, Toruńska 64a

Sygnatura VI U 1915/18

Data 04.06.2019

Czas trwania 14:00 - 14:13

Skład Ewa Milczarek - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 138, Toruńska 64a

Sygnatura X C 1983/18

Data 04.06.2019

Czas trwania 14:00 - 14:28

Skład Edyta Dolińska - Kryś - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 140, Toruńska 64a

Sygnatura X C 2172/18

Data 04.06.2019

Czas trwania 13:40 - 15:40

Skład Anna Staśkiewicz Bortkiewicz - Przewodniczący
Danuta Fotyga - Ławnik
Elżbieta Zwiewka - Ławnik

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 221, Toruńska 64a

Sygnatura VI U 1355/18

Data 04.06.2019

Czas trwania 13:30 - 13:58

Skład Ewa Milczarek - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 216t, Toruńska 64a

Sygnatura VI U 983/18

Data 04.06.2019

Czas trwania 13:30 - 14:28

Skład Janusz Madej - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 216t, Toruńska 64a

Sygnatura VI U 1119/18

Data 04.06.2019

Czas trwania 13:30 - 14:28

Skład Janusz Madej - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 3

Sygnatura I C 797/18

Data 04.06.2019

Czas trwania 13:30 - 14:28

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 2137/18

Data 04.06.2019

Czas trwania 13:30 - 15:30

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 138, Toruńska 64a

Sygnatura X C 1489/18

Data 04.06.2019

Czas trwania 13:30 - 13:58

Skład Edyta Dolińska - Kryś - Przewodniczący

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij