Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 504/20

Data 06.10.2020

Czas trwania 14:40 - 16:40

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 12, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 406/17

Data 06.10.2020

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Ewa Gatz-Rubelowska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji

Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12

Sygnatura VIII GC 324/19

Data 06.10.2020

Czas trwania 14:15 - 16:15

Skład Wojciech Wołoszyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 12, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 761/16

Data 06.10.2020

Czas trwania 14:00 - 14:28

Skład Ewa Gatz-Rubelowska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 737/20

Data 06.10.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Iwona Pydych - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 446/20

Data 06.10.2020

Czas trwania 13:50 - 15:50

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura VI U 1932/20

Data 06.10.2020

Czas trwania 13:40 - 15:40

Skład Anna Brudkowska-Lau - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 2238/20

Data 06.10.2020

Czas trwania 13:30 - 15:30

Skład Ewa Milczarek - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 108r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 1462/20

Data 06.10.2020

Czas trwania 13:30 - 15:30

Skład Ewa Krakowska-Krawczak - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 459/20

Data 06.10.2020

Czas trwania 13:30 - 15:30

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 1529/19

Data 06.10.2020

Czas trwania 13:30 - 15:30

Skład Edyta Dolińska - Kryś - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 715/20

Data 06.10.2020

Czas trwania 13:30 - 15:30

Skład Iwona Pydych - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura II Ca 395/20

Data 06.10.2020

Czas trwania 13:00 - 15:00

Skład Irena Dobosiewicz - Przewodniczący
Aurelia Pietrzak - Sędzia
Janusz Kasnowski - Sędzia

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 1784/19

Data 06.10.2020

Czas trwania 13:00 - 15:00

Skład Iwona Pydych - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kzw 380/20

Data 06.10.2020

Czas trwania 12:50 - 13:38

Skład Mirosław Kędzierski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 471/20

Data 06.10.2020

Czas trwania 12:50 - 13:28

Skład Edyta Dolińska - Kryś - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych II instancji

Sygnatura VI Pa 34/20

Data 06.10.2020

Czas trwania 12:45 - 14:45

Skład Hanna Koźlińska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji

Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12

Sygnatura VIII GC 168/20

Data 06.10.2020

Czas trwania 12:45 - 14:13

Skład Wojciech Wołoszyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura VI U 1044/19

Data 06.10.2020

Czas trwania 12:30 - 12:48

Skład Anna Brudkowska-Lau - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 5, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 2241/19

Data 06.10.2020

Czas trwania 12:30 - 14:30

Skład Janusz Madej - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kzw 365/20

Data 06.10.2020

Czas trwania 12:20 - 12:28

Skład Mirosław Kędzierski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kz 507/20

Data 06.10.2020

Czas trwania 12:10 - 12:18

Skład Mirosław Kędzierski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III Kop 70/20

Data 06.10.2020

Czas trwania 12:00 - 14:00

Skład Jarosław Całbecki - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 108r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI P 6/20

Data 06.10.2020

Czas trwania 12:00 - 13:28

Skład Ewa Krakowska-Krawczak - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 93/20

Data 06.10.2020

Czas trwania 12:00 - 13:28

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij