Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 303/20

Data 28.07.2020

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący
Irena Kowalik - Ławnik
Helena Musiał - Ławnik

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Sygnatura VI U 286/18

Data 28.07.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Tomasz Mrugowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 598/18

Data 28.07.2020

Czas trwania 13:30 - 15:30

Skład Dorota Marszałkowska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 1590/19

Data 28.07.2020

Czas trwania 13:30 - 15:30

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący
Irena Kowalik - Ławnik
Helena Musiał - Ławnik

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 2122/19

Data 28.07.2020

Czas trwania 13:00 - 15:00

Skład Maria Leszczyńska - Przewodniczący
Irena Socha - Ławnik
Benedykt Partyka - Ławnik
Krzysztof Firgolski - Ławnik
Wojciech Dziuban - Ławnik

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 970/19

Data 28.07.2020

Czas trwania 13:00 - 15:00

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 1553/19

Data 28.07.2020

Czas trwania 12:40 - 14:40

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący
Irena Kowalik - Ławnik
Helena Musiał - Ławnik

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 38/19

Data 28.07.2020

Czas trwania 12:00 - 13:28

Skład Dorota Marszałkowska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 394/20

Data 28.07.2020

Czas trwania 12:00 - 12:58

Skład Maria Leszczyńska - Przewodniczący
Irena Socha - Ławnik
Benedykt Partyka - Ławnik
Krzysztof Firgolski - Ławnik
Wojciech Dziuban - Ławnik

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kz 328/20

Data 28.07.2020

Czas trwania 12:00 - 14:00

Skład Adam Sygit - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 779/18

Data 28.07.2020

Czas trwania 12:00 - 12:58

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 1763/18

Data 28.07.2020

Czas trwania 12:00 - 14:00

Skład Anna Staśkiewicz Bortkiewicz - Przewodniczący
Henryk Szymański - Ławnik
Beata Płaczkiewicz - Ławnik

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kzw 210/20

Data 28.07.2020

Czas trwania 11:40 - 11:58

Skład Adam Sygit - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 1826/19

Data 28.07.2020

Czas trwania 11:40 - 13:40

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący
Irena Kowalik - Ławnik
Helena Musiał - Ławnik

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III K 76/20

Data 28.07.2020

Czas trwania 11:30 - 13:30

Skład Marek Kryś - Przewodniczący
Andrzej Bauza - Sędzia
Alicja Stempinska - Ławnik
Wojciech Tomaszewicz - Ławnik
Zbigniew Welenc - Ławnik

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji

Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12

Sygnatura VIII GC 212/18

Data 28.07.2020

Czas trwania 11:00 - 13:00

Skład Tauer Marek - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 158/19

Data 28.07.2020

Czas trwania 11:00 - 13:00

Skład Anna Staśkiewicz Bortkiewicz - Przewodniczący
Henryk Szymański - Ławnik
Beata Płaczkiewicz - Ławnik

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 968/19

Data 28.07.2020

Czas trwania 11:00 - 11:58

Skład Maria Leszczyńska - Przewodniczący
Irena Socha - Ławnik
Benedykt Partyka - Ławnik
Krzysztof Firgolski - Ławnik
Wojciech Dziuban - Ławnik

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 224, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III K 68/20

Data 28.07.2020

Czas trwania 10:30 - 12:30

Skład Roman Narodowski - Przewodniczący
Anna Dziergawka - Sędzia
Łucja Marta Surman - Ławnik
Sławomir Szatkowski - Ławnik
Irena Szulc - Ławnik

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 2465/19

Data 28.07.2020

Czas trwania 10:30 - 12:30

Skład Anna Staśkiewicz Bortkiewicz - Przewodniczący
Henryk Szymański - Ławnik
Beata Płaczkiewicz - Ławnik

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 1824/19

Data 28.07.2020

Czas trwania 10:30 - 12:30

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący
Irena Kowalik - Ławnik
Helena Musiał - Ławnik

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 495/18

Data 28.07.2020

Czas trwania 10:15 - 10:58

Skład Maria Leszczyńska - Przewodniczący
Irena Socha - Ławnik
Benedykt Partyka - Ławnik
Krzysztof Firgolski - Ławnik
Wojciech Dziuban - Ławnik

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 1403/18

Data 28.07.2020

Czas trwania 09:50 - 11:50

Skład Anna Staśkiewicz Bortkiewicz - Przewodniczący
Henryk Szymański - Ławnik
Beata Płaczkiewicz - Ławnik

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 111, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III K 75/20

Data 28.07.2020

Czas trwania 09:30 - 11:30

Skład Anna Dziergawka - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 111, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III K 192/16

Data 28.07.2020

Czas trwania 09:15 - 09:28

Skład Wiesław Chabecki - Przewodniczący

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij