W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

Kontakt

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 446/20

Data 08.12.2020

Czas trwania 09:40 - 09:48

Skład Małgorzata Lessnau-Sieradzka - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 703/20

Data 08.12.2020

Czas trwania 09:40 - 09:48

Skład Krzysztof Dadełło - Sędzia
Małgorzata Bonisławska-Kania - Przewodniczący
Anna Warakomska - Sędzia

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 938/20

Data 08.12.2020

Czas trwania 09:40 - 11:40

Skład Anna Staśkiewicz Bortkiewicz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych

Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura V Kow 3162/20

Data 08.12.2020

Czas trwania 09:30 - 09:38

Skład Andrzej Bauk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji

Miejsce rozprawy Sala 4, Nowy Rynek 12

Sygnatura VIII GC 208/18

Data 08.12.2020

Czas trwania 09:30 - 11:30

Skład Sylwia Durczak-Żochowska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura II Ca 934/19

Data 08.12.2020

Czas trwania 09:30 - 12:43

Skład Irena Dobosiewicz - Sędzia
Aurelia Pietrzak - Sędzia
Bogumił Goraj wizyt. - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych

Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura V Kow 2628/20

Data 08.12.2020

Czas trwania 09:25 - 09:28

Skład Andrzej Bauk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych

Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura V Kow 2580/20

Data 08.12.2020

Czas trwania 09:15 - 09:23

Skład Andrzej Bauk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 1419/20

Data 08.12.2020

Czas trwania 09:15 - 11:15

Skład Anna Staśkiewicz Bortkiewicz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji

Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12

Sygnatura VIII GC 202/20

Data 08.12.2020

Czas trwania 09:15 - 11:13

Skład Wojciech Wołoszyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura VI U 2069/20

Data 08.12.2020

Czas trwania 09:15 - 09:38

Skład Anna Brudkowska-Lau - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych

Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura V Pen 1127/20

Data 08.12.2020

Czas trwania 09:05 - 09:13

Skład Andrzej Bauk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych

Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura V Kow 2590/20

Data 08.12.2020

Czas trwania 09:05 - 09:13

Skład Andrzej Bauk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 1548/20

Data 08.12.2020

Czas trwania 09:00 - 09:58

Skład Edyta Dolińska - Kryś - Przewodniczący
Dariusz Wdowiak - Ławnik
Ewa Zając - Ławnik
Sławomir Czyżnikiewicz - Ławnik
Irena Juchniak - Ławnik
Henryk Zasadowski - Ławnik

Rozprawa:

Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych

Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura V Kow 3141/20

Data 08.12.2020

Czas trwania 09:00 - 09:03

Skład Andrzej Bauk - Przewodniczący