Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 111, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III K 199/18

Data 19.09.2019

Czas trwania 09:30 - 10:58

Skład Sławomir Ciężki - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura II Ca 436/19

Data 19.09.2019

Czas trwania 09:30 - 09:58

Skład Irena Dobosiewicz - Sędzia
Janusz Kasnowski - Sędzia
Ireneusz Płowaś - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 355/19

Data 19.09.2019

Czas trwania 09:30 - 09:58

Skład Roger Michalczyk - Sędzia
Stefan Pietrzak - Przewodniczący
Włodzimierz Hilla - Sędzia

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 139, Toruńska 64a

Sygnatura X C 1124/18

Data 19.09.2019

Czas trwania 09:30 - 09:38

Skład Anna Staśkiewicz Bortkiewicz - Przewodniczący
Genowefa Flader - Ławnik
Ewa Niedbalska - Ławnik

Rozprawa:

Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych

Sygnatura V Kow 1937/19

Data 19.09.2019

Czas trwania 09:20 - 11:20

Rozprawa:

Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych

Sygnatura V Kow 1687/19

Data 19.09.2019

Czas trwania 09:20 - 11:20

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Sygnatura VI U 1656/19

Data 19.09.2019

Czas trwania 09:20 - 11:20

Skład Hanna Koźlińska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 105, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III K 118/19

Data 19.09.2019

Czas trwania 09:15 - 09:28

Skład Andrzej Bauza - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 210, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III K 143/18

Data 19.09.2019

Czas trwania 09:15 - 12:28

Skład Barbara Malatyńska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 139, Toruńska 64a

Sygnatura X C 282/19

Data 19.09.2019

Czas trwania 09:15 - 09:28

Skład Anna Staśkiewicz Bortkiewicz - Przewodniczący
Genowefa Flader - Ławnik
Ewa Niedbalska - Ławnik

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij