Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ko 116/19

Data 03.09.2019

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Adam Sygit - Przewodniczący
Małgorzata Bonisławska-Kania - Sędzia
Anna Warakomska - Sędzia

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 12, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 76/19

Data 03.09.2019

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Ewa Gatz-Rubelowska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 315/19

Data 03.09.2019

Czas trwania 14:15 - 16:15

Skład Iwona Pydych - Przewodniczący
Ewa Lewandowska - Ławnik
Wioletta Tadaszak - Ławnik

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 202, Toruńska 64a

Sygnatura VI U 303/17

Data 03.09.2019

Czas trwania 14:10 - 16:10

Skład Anna Brudkowska-Lau - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 755/19

Data 03.09.2019

Czas trwania 14:00 - 14:28

Skład Adam Sygit - Przewodniczący
Małgorzata Bonisławska-Kania - Sędzia
Anna Warakomska - Sędzia

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 1061/18

Data 03.09.2019

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Dorota Marszałkowska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 1656/18

Data 03.09.2019

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 212/19

Data 03.09.2019

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Iwona Pydych - Przewodniczący
Ewa Lewandowska - Ławnik
Wioletta Tadaszak - Ławnik

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 221, Toruńska 64a

Sygnatura VI U 1102/19

Data 03.09.2019

Czas trwania 13:45 - 15:45

Skład Janusz Madej - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 736/19

Data 03.09.2019

Czas trwania 13:30 - 13:58

Skład Adam Sygit - Przewodniczący
Małgorzata Bonisławska-Kania - Sędzia
Anna Warakomska - Sędzia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij