W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

Kontakt

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 6, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 900/19

Data 01.10.2020

Czas trwania 09:00 - 09:43

Skład Iwona Pydych - Przewodniczący
Anna Jackowiak - Ławnik
Jadwiga Gawinecka - Ławnik

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji

Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12

Sygnatura VIII GC 138/19

Data 01.10.2020

Czas trwania 08:50 - 08:58

Skład Jacek Wojtycki - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 6, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 123/19

Data 01.10.2020

Czas trwania 08:50 - 08:58

Skład Iwona Pydych - Przewodniczący
Anna Jackowiak - Ławnik
Jadwiga Gawinecka - Ławnik

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 270/20

Data 01.10.2020

Czas trwania 08:45 - 08:58

Skład Anna Warakomska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 3r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 48/20

Data 01.10.2020

Czas trwania 08:30 - 08:58

Skład Agnieszka Habel - Ławnik
Marek Drażniuk - Ławnik
Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Iwona Gołata - Ławnik
Agnieszka Plucińska-Kempinska - Ławnik
Adam Gatner - Ławnik

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 2, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 821/15

Data 01.10.2020

Czas trwania 08:15 - 08:58

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III Kop 37/20

Data 01.10.2020

Czas trwania 00:00 - 08:58

Skład Andrzej Bauza - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy II instancji

Sygnatura VIII Ga 165/20

Data 01.10.2020

Czas trwania 00:00 - 02:00

Skład Elżbieta Kala - Przewodniczący