Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 76/19

Data 21.11.2019

Czas trwania 11:00 - 13:00

Skład Anna Staśkiewicz Bortkiewicz - Przewodniczący
Marek Fijałkowski - Ławnik
Beata Płaczkiewicz - Ławnik

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 228/19

Data 21.11.2019

Czas trwania 11:00 - 13:00

Skład Anna Staśkiewicz Bortkiewicz - Przewodniczący
Marek Fijałkowski - Ławnik
Beata Płaczkiewicz - Ławnik

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 1074/19

Data 21.11.2019

Czas trwania 11:00 - 13:00

Skład Anna Staśkiewicz Bortkiewicz - Przewodniczący
Marek Fijałkowski - Ławnik
Beata Płaczkiewicz - Ławnik

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kz 685/19

Data 21.11.2019

Czas trwania 10:50 - 10:58

Skład Piotr Kupcewicz - Sędzia
Stefan Pietrzak - Przewodniczący
Mariola Urbańska - Trzecka - Sędzia

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 5

Sygnatura VI U 2385/18

Data 21.11.2019

Czas trwania 10:50 - 10:58

Skład Joanna Siupka - Mróz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura X C 1325/19

Data 21.11.2019

Czas trwania 10:45 - 11:13

Skład Anna Gołąbek - Ławnik
Izabela Razer - Ławnik
Ewa Spychała - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 2r

Sygnatura X C 1574/19

Data 21.11.2019

Czas trwania 10:45 - 11:58

Skład Henryk Fiałkowski - Ławnik
Barbara Girgel - Ławnik
Marek Drażniuk - Ławnik
Krystyna Kalinowska - Ławnik
Małgorzata Grzelska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura II Ca 663/19

Data 21.11.2019

Czas trwania 10:45 - 11:08

Skład Irena Dobosiewicz - Sędzia
Janusz Kasnowski - Przewodniczący
Ireneusz Płowaś - Sędzia

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kz 694/19

Data 21.11.2019

Czas trwania 10:40 - 10:48

Skład Piotr Kupcewicz - Sędzia
Stefan Pietrzak - Przewodniczący
Mariola Urbańska - Trzecka - Sędzia

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 218, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III Kp 1476/19

Data 21.11.2019

Czas trwania 10:30 - 11:58

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij