Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 864/19

Data 10.02.2020

Czas trwania 12:30 - 14:30

Skład Rafał Szurka - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura II Ca 867/19

Data 10.02.2020

Czas trwania 12:00 - 12:28

Skład Aurelia Pietrzak - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 12, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 947/19

Data 10.02.2020

Czas trwania 12:00 - 14:00

Skład Joanna Wołoszyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 108r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 1565/18

Data 10.02.2020

Czas trwania 12:00 - 12:58

Skład Jan Kalinowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 107r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 2625/19

Data 10.02.2020

Czas trwania 11:30 - 12:58

Skład Maciej Flinik - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 108r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 2453/19

Data 10.02.2020

Czas trwania 11:20 - 11:58

Skład Jan Kalinowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III K 199/19

Data 10.02.2020

Czas trwania 11:00 - 11:58

Skład Jacek Majewski - Ławnik
Krzysztof Dadełło - Przewodniczący
Jadwiga Jagodzińska - Ławnik

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 3r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 2322/19

Data 10.02.2020

Czas trwania 11:00 - 12:58

Skład Donata Krauze - Ławnik
Aleksandra Jakubowska - Ławnik
Krystyna Kalinowska - Ławnik
Gabriela Michalska - Ławnik
Anna Trochanowska-Wojtycka - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych

Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura V Kow 3400/19

Data 10.02.2020

Czas trwania 11:00 - 13:00

Skład Joanna Wojciechowska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 108r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 13/19

Data 10.02.2020

Czas trwania 11:00 - 11:18

Skład Jan Kalinowski - Przewodniczący

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij