Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III K 40/20

Data 10.04.2020

Czas trwania 09:30 - 11:30

Skład Krzysztof Dadełło - Przewodniczący
Ewa Joachimiak - Ławnik
Grażyna Olszewska - Ławnik

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 2541/18

Data 09.04.2020

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 1816/19

Data 09.04.2020

Czas trwania 14:10 - 16:10

Skład Anna Brudkowska-Lau - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 155/19

Data 09.04.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Agnieszka Dutkiewicz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 177/20

Data 09.04.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Mirosław Kędzierski - Przewodniczący
Roger Michalczyk - Sędzia
Sławomir Ciężki - Sędzia

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 1750/19

Data 09.04.2020

Czas trwania 13:45 - 14:08

Skład Anna Brudkowska-Lau - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 173/20

Data 09.04.2020

Czas trwania 13:30 - 13:58

Skład Mirosław Kędzierski - Przewodniczący
Roger Michalczyk - Sędzia
Sławomir Ciężki - Sędzia

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 203/18

Data 09.04.2020

Czas trwania 13:30 - 13:58

Skład Agnieszka Dutkiewicz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 106, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 163/19

Data 09.04.2020

Czas trwania 13:00 - 15:00

Skład Joanna Cyganek - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 190/20

Data 09.04.2020

Czas trwania 13:00 - 13:28

Skład Mirosław Kędzierski - Przewodniczący
Roger Michalczyk - Sędzia
Sławomir Ciężki - Sędzia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij