Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100
fax: (+48) 52 32 13 101

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów- BOI - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

court_subject:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 557/17

Data 31.08.2017

Czas trwania 14:40 - 16:40

Skład Piotr Kupcewicz
Włodzimierz Hilla
Mariola Urbańska - Trzecka

court_subject:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych II instancji

Miejsce rozprawy Sala 221, Toruńska 64a

Sygnatura VI Ua 34/17

Data 31.08.2017

Czas trwania 14:35 - 16:35

Skład Romuald Dalewski
Ewa Krakowska-Krawczak
Tomasz Mrugowski

court_subject:

Wydział II Wydział Cywilny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura II Ca 364/17

Data 31.08.2017

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Wojciech Borodziuk
Tomasz Adamski
Janusz Kasnowski

court_subject:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych II instancji

Miejsce rozprawy Sala 221, Toruńska 64a

Sygnatura VI Ua 39/17

Data 31.08.2017

Czas trwania 14:20 - 14:33

Skład Romuald Dalewski
Ewa Krakowska-Krawczak
Tomasz Mrugowski

court_subject:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 517/17

Data 31.08.2017

Czas trwania 14:20 - 14:38

Skład Piotr Kupcewicz
Włodzimierz Hilla
Mariola Urbańska - Trzecka

court_subject:

Wydział II Wydział Cywilny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura II Ca 229/17

Data 31.08.2017

Czas trwania 14:10 - 14:28

Skład Wojciech Borodziuk
Tomasz Adamski
Janusz Kasnowski

court_subject:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych II instancji

Miejsce rozprawy Sala 221, Toruńska 64a

Sygnatura VI Ua 56/17

Data 31.08.2017

Czas trwania 14:00 - 14:18

Skład Romuald Dalewski
Ewa Krakowska-Krawczak
Tomasz Mrugowski

court_subject:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 210t, Toruńska 64a

Sygnatura VI U 3133/15

Data 31.08.2017

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Ewa Krakowska-Krawczak

court_subject:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 216, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 179/17

Data 31.08.2017

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Wojciech Rybarczyk

court_subject:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 221, Toruńska 64a

Sygnatura VI U 613/17

Data 31.08.2017

Czas trwania 14:00 - 14:18

Skład Janusz Madej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij