Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100
fax: (+48) 52 32 13 101

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów- BOI - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 161/18

Data 31.08.2018

Czas trwania 13:40 - 15:40

Skład Hanna Koźlińska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III Ko 149/18

Data 31.08.2018

Czas trwania 13:00 - 15:00

Skład Marek Kryś - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III Ko 197/18

Data 31.08.2018

Czas trwania 12:00 - 12:58

Skład Marek Kryś - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji

Miejsce rozprawy Sala 139, Toruńska 64a

Sygnatura VIII GC 107/17

Data 31.08.2018

Czas trwania 12:00 - 14:00

Skład Artur Fornal - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji

Miejsce rozprawy Sala 139, Toruńska 64a

Sygnatura VIII GC 234/17

Data 31.08.2018

Czas trwania 10:30 - 11:58

Skład Artur Fornal - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 111, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III K 139/17

Data 31.08.2018

Czas trwania 09:15 - 11:15

Skład Marek Kryś - Przewodniczący
Andrzej Rumiński - Sędzia
Krystyna Maria Kuklińska - Ławnik
Stanisław Kupczak - Ławnik
Leszek Basiński - Ławnik

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy II instancji

Sygnatura VIII Ga 169/18

Data 31.08.2018

Czas trwania 00:00 - 02:00

Skład Elżbieta Kala - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 140, Toruńska 64a

Sygnatura X C 1214/17

Data 30.08.2018

Czas trwania 14:40 - 16:40

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący
Lucyna Ciesielska - Ławnik
Stanisław Kaczanowski - Ławnik
Helena Musiał - Ławnik
Agnieszka Habel - Ławnik
Teresa Koczorowska-Kutka - Ławnik
Grażyna Szafrańska - Ławnik
Marek Drażniuk - Ławnik
Henryk Łapiński - Ławnik

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 622/18

Data 30.08.2018

Czas trwania 14:40 - 16:40

Skład Adam Sygit - Sędzia
Stefan Pietrzak - Przewodniczący
Mariola Urbańska - Trzecka - Sędzia

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 210t, Toruńska 64a

Sygnatura VI U 398/16

Data 30.08.2018

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Ewa Krakowska-Krawczak - Przewodniczący

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij