Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100
fax: (+48) 52 32 13 101

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów- BOI - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 420/18

Data 28.06.2018

Czas trwania 14:40 - 16:40

Skład Piotr Kupcewicz - Sędzia
Roger Michalczyk - Przewodniczący
Mariola Urbańska - Trzecka - Sędzia

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 12t, Toruńska 64a

Sygnatura X C 569/18

Data 28.06.2018

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Danuta Konopka - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 409/18

Data 28.06.2018

Czas trwania 14:25 - 14:38

Skład Piotr Kupcewicz - Sędzia
Roger Michalczyk - Przewodniczący
Mariola Urbańska - Trzecka - Sędzia

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych II instancji

Miejsce rozprawy Sala 221, Toruńska 64a

Sygnatura VI Pa 50/18

Data 28.06.2018

Czas trwania 14:15 - 16:15

Skład Janusz Madej - Przewodniczący
Elżbieta Pietrzak - Sędzia
Maciej Flinik - Sędzia

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 210t, Toruńska 64a

Sygnatura VI U 2164/16

Data 28.06.2018

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Ewa Krakowska-Krawczak - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 415/18

Data 28.06.2018

Czas trwania 14:00 - 14:23

Skład Piotr Kupcewicz - Sędzia
Roger Michalczyk - Przewodniczący
Mariola Urbańska - Trzecka - Sędzia

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 12t, Toruńska 64a

Sygnatura X C 2601/17

Data 28.06.2018

Czas trwania 14:00 - 14:28

Skład Danuta Konopka - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 9, Toruńska 64a

Sygnatura X C 2492/16

Data 28.06.2018

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Piotr Szwech - Ławnik
Edyta Dolińska - Kryś - Przewodniczący
Krystyna Brudlow-Pieńczykowska - Ławnik
Jerzy Jaskóła - Ławnik

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura II Ca 277/18

Data 28.06.2018

Czas trwania 13:50 - 15:50

Skład Irena Dobosiewicz - Sędzia
Piotr Starosta - Sędzia
Ireneusz Płowaś - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych II instancji

Miejsce rozprawy Sala 221, Toruńska 64a

Sygnatura VI Pa 57/18

Data 28.06.2018

Czas trwania 13:40 - 14:13

Skład Janusz Madej - Przewodniczący
Elżbieta Pietrzak - Sędzia
Maciej Flinik - Sędzia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij