Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 9, Toruńska 64a

Sygnatura X C 1149/19

Data 01.08.2019

Czas trwania 12:30 - 12:58

Skład Marzena Bukowska - Ławnik
Wiesława Kaczanowska - Ławnik
Ewa Spychała - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych II instancji

Miejsce rozprawy Sala 221, Toruńska 64a

Sygnatura VI Pa 50/19

Data 01.08.2019

Czas trwania 12:30 - 12:58

Skład Karolina Chudzinska - Koczorowicz - Przewodniczący
Hanna Koźlińska - Sędzia
Tomasz Mrugowski - Sędzia

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III Ko 167/19

Data 01.08.2019

Czas trwania 12:00 - 12:28

Skład Marek Kryś - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III Ko 173/19

Data 01.08.2019

Czas trwania 12:00 - 12:28

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 9, Toruńska 64a

Sygnatura X C 1238/19

Data 01.08.2019

Czas trwania 12:00 - 12:28

Skład Marzena Bukowska - Ławnik
Wiesława Kaczanowska - Ławnik
Ewa Spychała - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych II instancji

Miejsce rozprawy Sala 221, Toruńska 64a

Sygnatura VI Pa 49/19

Data 01.08.2019

Czas trwania 12:00 - 12:28

Skład Karolina Chudzinska - Koczorowicz - Sędzia
Hanna Koźlińska - Sędzia
Tomasz Mrugowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 531/19

Data 01.08.2019

Czas trwania 12:00 - 14:00

Skład Mirosław Kędzierski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 138, Toruńska 64a

Sygnatura X C 187/19

Data 01.08.2019

Czas trwania 12:00 - 12:38

Skład Anna Staśkiewicz Bortkiewicz - Przewodniczący
Marek Fijałkowski - Ławnik
Beata Płaczkiewicz - Ławnik

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 140, Toruńska 64a

Sygnatura X C 705/18

Data 01.08.2019

Czas trwania 12:00 - 13:28

Skład Edyta Dolińska - Kryś - Przewodniczący
Dariusz Wdowiak - Ławnik
Henryk Zasadowski - Ławnik

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych II instancji

Miejsce rozprawy Sala 221, Toruńska 64a

Sygnatura VI Pa 47/19

Data 01.08.2019

Czas trwania 11:30 - 11:58

Skład Karolina Chudzinska - Koczorowicz - Sędzia
Hanna Koźlińska - Przewodniczący
Tomasz Mrugowski - Sędzia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij