Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 6, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 306/18

Data 23.12.2019

Czas trwania 09:30 - 11:28

Skład Edyta Dolińska - Kryś - Przewodniczący
Joanna Franz-Siemaszko - Ławnik
Elżbieta Górecka - Ławnik

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kzw 677/19

Data 23.12.2019

Czas trwania 09:10 - 09:28

Skład Piotr Kupcewicz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kz 709/19

Data 23.12.2019

Czas trwania 09:00 - 09:08

Skład Piotr Kupcewicz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 111, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III K 62/16

Data 23.12.2019

Czas trwania 09:00 - 11:00

Skład Wiesław Chabecki - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 6, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 1778/19

Data 23.12.2019

Czas trwania 09:00 - 09:28

Skład Edyta Dolińska - Kryś - Przewodniczący
Joanna Franz-Siemaszko - Ławnik
Elżbieta Górecka - Ławnik

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 728/19

Data 23.12.2019

Czas trwania 09:00 - 09:48

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 1616/19

Data 23.12.2019

Czas trwania 08:40 - 08:58

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy II instancji

Sygnatura VIII Gz 217/19

Data 23.12.2019

Czas trwania 00:00 - 02:00

Skład Artur Fornal - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy II instancji

Sygnatura VIII Ga 516/19

Data 23.12.2019

Czas trwania 00:00 - 02:00

Skład Artur Fornal - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy II instancji

Sygnatura VIII Ga 514/19

Data 23.12.2019

Czas trwania 00:00 - 02:00

Skład Artur Fornal - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 108r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 2260/19

Data 20.12.2019

Czas trwania 14:40 - 16:40

Skład Romuald Dalewski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 108r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 2990/19

Data 20.12.2019

Czas trwania 14:35 - 14:38

Skład Romuald Dalewski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 108r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 642/19

Data 20.12.2019

Czas trwania 14:30 - 14:33

Skład Romuald Dalewski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji

Sygnatura VIII GC 161/19

Data 20.12.2019

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Artur Fornal - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 108r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 2080/18

Data 20.12.2019

Czas trwania 14:20 - 14:28

Skład Romuald Dalewski - Przewodniczący

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij