Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kz 48/20

Data 06.03.2020

Czas trwania 11:50 - 11:58

Skład Adam Sygit - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kzw 76/20

Data 06.03.2020

Czas trwania 11:40 - 11:48

Skład Sławomir Ciężki - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kzw 26/20

Data 06.03.2020

Czas trwania 11:40 - 11:48

Skład Adam Sygit - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kz 88/20

Data 06.03.2020

Czas trwania 11:30 - 11:38

Skład Sławomir Ciężki - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kz 23/20

Data 06.03.2020

Czas trwania 11:30 - 11:38

Skład Adam Sygit - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny II instancji

Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12

Sygnatura X Ca 201/19

Data 06.03.2020

Czas trwania 11:30 - 12:58

Skład Anna Staśkiewicz Bortkiewicz - Sędzia
Anna Pochylczuk - Sędzia
Iwona Pydych - Przewodniczący
Magdalena Kruczkowska - Balcerzak - Sędzia
Anna Trochanowska - Wojtycka - Sędzia

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 12, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 847/18

Data 06.03.2020

Czas trwania 11:30 - 11:58

Skład Agnieszka Dutkiewicz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji

Sygnatura VIII GC 258/19

Data 06.03.2020

Czas trwania 11:30 - 13:30

Skład Artur Fornal - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kz 81/20

Data 06.03.2020

Czas trwania 11:20 - 11:28

Skład Adam Sygit - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kz 55/20

Data 06.03.2020

Czas trwania 11:20 - 11:28

Skład Sławomir Ciężki - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny II instancji

Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12

Sygnatura X Ca 325/19

Data 06.03.2020

Czas trwania 11:05 - 11:28

Skład Anna Staśkiewicz Bortkiewicz - Sędzia
Anna Pochylczuk - Sędzia
Iwona Pydych - Przewodniczący
Magdalena Kruczkowska - Balcerzak - Sędzia
Anna Trochanowska - Wojtycka - Sędzia

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Sygnatura I C 583/17

Data 06.03.2020

Czas trwania 11:00 - 13:00

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 744/19

Data 06.03.2020

Czas trwania 11:00 - 13:00

Skład Danuta Konopka - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 101/20

Data 06.03.2020

Czas trwania 11:00 - 11:08

Skład Adam Sygit - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kzw 37/20

Data 06.03.2020

Czas trwania 11:00 - 11:08

Skład Sławomir Ciężki - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 100/20

Data 06.03.2020

Czas trwania 10:40 - 10:58

Skład Sławomir Ciężki - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny II instancji

Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12

Sygnatura X Ca 240/19

Data 06.03.2020

Czas trwania 10:40 - 11:03

Skład Anna Staśkiewicz Bortkiewicz - Sędzia
Anna Pochylczuk - Sędzia
Iwona Pydych - Przewodniczący
Magdalena Kruczkowska - Balcerzak - Sędzia
Anna Trochanowska - Wojtycka - Sędzia

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III Ko 25/20

Data 06.03.2020

Czas trwania 10:30 - 12:30

Skład Marek Kryś - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 93/20

Data 06.03.2020

Czas trwania 10:30 - 10:38

Skład Adam Sygit - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 88/20

Data 06.03.2020

Czas trwania 10:20 - 10:28

Skład Sławomir Ciężki - Przewodniczący

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij