Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kzw 348/19

Data 02.07.2019

Czas trwania 12:30 - 14:30

Skład Anna Warakomska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 900/18

Data 02.07.2019

Czas trwania 12:30 - 14:30

Skład Dorota Marszałkowska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura II Ca 46/19

Data 02.07.2019

Czas trwania 12:30 - 12:58

Skład Maria Leszczyńska - Przewodniczący
Wojciech Borodziuk - Sędzia
Barbara Jankowska Kocon - Sędzia
Janusz Kasnowski - Sędzia
Tomasz. Adamski - Sędzia

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 208, Toruńska 64a

Sygnatura VI U 1501/19

Data 02.07.2019

Czas trwania 12:30 - 12:43

Skład Joanna Siupka - Mróz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 390/18

Data 02.07.2019

Czas trwania 12:30 - 14:30

Skład Dorota Marszałkowska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 3

Sygnatura I C 142/19

Data 02.07.2019

Czas trwania 12:30 - 14:28

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 140, Toruńska 64a

Sygnatura X C 2462/17

Data 02.07.2019

Czas trwania 12:30 - 14:30

Skład Aurelia Pietrzak - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 215, Toruńska 64a

Sygnatura VI U 627/19

Data 02.07.2019

Czas trwania 12:15 - 12:38

Skład Hanna Koźlińska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 2694/17

Data 02.07.2019

Czas trwania 12:15 - 14:15

Skład Edyta Dolińska - Kryś - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura II Ca 19/19

Data 02.07.2019

Czas trwania 12:10 - 12:28

Skład Maria Leszczyńska - Przewodniczący
Wojciech Borodziuk - Sędzia
Barbara Jankowska Kocon - Sędzia
Janusz Kasnowski - Sędzia
Tomasz. Adamski - Sędzia

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 208, Toruńska 64a

Sygnatura VI U 1388/19

Data 02.07.2019

Czas trwania 12:10 - 12:28

Skład Joanna Siupka - Mróz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III Ko 149/19

Data 02.07.2019

Czas trwania 12:00 - 14:00

Skład Barbara Malatyńska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 422/19

Data 02.07.2019

Czas trwania 12:00 - 12:28

Skład Mariola Urbańska - Trzecka - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 540/19

Data 02.07.2019

Czas trwania 12:00 - 12:28

Skład Anna Warakomska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 174/19

Data 02.07.2019

Czas trwania 12:00 - 12:28

Skład Dorota Marszałkowska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji

Miejsce rozprawy Sala 139, Toruńska 64a

Sygnatura VIII GC 356/18

Data 02.07.2019

Czas trwania 12:00 - 12:58

Skład Tauer Marek - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 208, Toruńska 64a

Sygnatura VI U 1393/19

Data 02.07.2019

Czas trwania 11:50 - 12:08

Skład Joanna Siupka - Mróz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura II Ca 803/18

Data 02.07.2019

Czas trwania 11:40 - 12:08

Skład Maria Leszczyńska - Przewodniczący
Wojciech Borodziuk - Sędzia
Barbara Jankowska Kocon - Sędzia
Janusz Kasnowski - Sędzia
Tomasz. Adamski - Sędzia

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 572/19

Data 02.07.2019

Czas trwania 11:30 - 11:58

Skład Mariola Urbańska - Trzecka - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 221, Toruńska 64a

Sygnatura VI U 997/19

Data 02.07.2019

Czas trwania 11:30 - 12:43

Skład Janusz Madej - Przewodniczący

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij