Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 988/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 12:00 - 14:00

Skład Maria Leszczyńska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 108r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 3067/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 12:00 - 12:18

Skład Jan Kalinowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy II instancji

Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12

Sygnatura VIII Ga 227/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 12:00 - 12:13

Skład Marek Tauer - Sędzia
Wojciech Wołoszyk - Przewodniczący
Artur Fornal - Sędzia

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 1841/18

Data 11.03.2020

Czas trwania 12:00 - 14:13

Skład Mirela Tocha - Plata - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 2548/17

Data 11.03.2020

Czas trwania 12:00 - 14:00

Skład Edyta Dolińska - Kryś - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ko 148/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 11:50 - 12:28

Skład Mirosław Kędzierski - Sędzia
Roger Michalczyk - Przewodniczący
Sławomir Ciężki - Sędzia

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy II instancji

Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12

Sygnatura VIII Ga 221/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 11:45 - 11:58

Skład Marek Tauer - Sędzia
Wojciech Wołoszyk - Przewodniczący
Artur Fornal - Sędzia

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 108r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 1530/18

Data 11.03.2020

Czas trwania 11:40 - 11:58

Skład Jan Kalinowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 12, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura II Ca 910/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 11:40 - 12:58

Skład Irena Dobosiewicz - Przewodniczący
Janusz Kasnowski - Sędzia
Ireneusz Płowaś - Sędzia

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 218, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 418/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 11:30 - 13:30

Skład Rafał Szurka - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy II instancji

Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12

Sygnatura VIII Ga 189/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 11:30 - 11:43

Skład Marek Tauer - Sędzia
Wojciech Wołoszyk - Przewodniczący
Artur Fornal - Sędzia

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 108r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 638/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 11:15 - 11:38

Skład Jan Kalinowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 12, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura II Ca 927/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 11:15 - 11:38

Skład Irena Dobosiewicz - Przewodniczący
Janusz Kasnowski - Sędzia
Ireneusz Płowaś - Sędzia

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 2588/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 11:15 - 13:15

Skład Tomasz Mrugowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy II instancji

Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12

Sygnatura VIII Ga 159/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 11:15 - 11:28

Skład Marek Tauer - Sędzia
Wojciech Wołoszyk - Przewodniczący
Artur Fornal - Sędzia

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 3277/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 11:10 - 11:13

Skład Tomasz Mrugowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III K 15/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 11:00 - 13:00

Skład Tomasz Pietrzak - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 44/20

Data 11.03.2020

Czas trwania 11:00 - 11:48

Skład Mirosław Kędzierski - Sędzia
Roger Michalczyk - Przewodniczący
Sławomir Ciężki - Sędzia

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV S 30/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 10:55 - 10:58

Skład Mirosław Kędzierski - Sędzia
Roger Michalczyk - Przewodniczący
Sławomir Ciężki - Sędzia

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV S 27/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 10:50 - 10:53

Skład Mirosław Kędzierski - Sędzia
Roger Michalczyk - Przewodniczący
Sławomir Ciężki - Sędzia

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 12, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura II Ca 909/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 10:50 - 11:13

Skład Irena Dobosiewicz - Przewodniczący
Janusz Kasnowski - Sędzia
Ireneusz Płowaś - Sędzia

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy II instancji

Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12

Sygnatura VIII Ga 171/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 10:45 - 11:13

Skład Marek Tauer - Sędzia
Wojciech Wołoszyk - Przewodniczący
Artur Fornal - Sędzia

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 2121/18

Data 11.03.2020

Czas trwania 10:30 - 12:30

Skład Maria Leszczyńska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy II instancji

Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12

Sygnatura VIII Ga 152/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 10:30 - 10:43

Skład Marek Tauer - Sędzia
Wojciech Wołoszyk - Przewodniczący
Artur Fornal - Sędzia

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 12, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura II Ca 893/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 10:20 - 10:48

Skład Irena Dobosiewicz - Przewodniczący
Janusz Kasnowski - Sędzia
Ireneusz Płowaś - Sędzia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij