Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Sygnatura VI U 1849/19

Data 09.04.2020

Czas trwania 09:00 - 11:00

Skład Joanna Siupka - Mróz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 494/20

Data 09.04.2020

Czas trwania 09:00 - 09:58

Skład Anna Brudkowska-Lau - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 108r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 3578/19

Data 09.04.2020

Czas trwania 09:00 - 09:58

Skład Ewa Milczarek - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 167/20

Data 09.04.2020

Czas trwania 09:00 - 09:28

Skład Mirosław Kędzierski - Przewodniczący
Roger Michalczyk - Sędzia
Sławomir Ciężki - Sędzia

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 305/19

Data 09.04.2020

Czas trwania 09:00 - 11:58

Skład Agnieszka Dutkiewicz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 2991/19

Data 09.04.2020

Czas trwania 09:00 - 09:58

Skład Anna Brudkowska-Lau - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 670/18

Data 09.04.2020

Czas trwania 09:00 - 11:28

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji

Miejsce rozprawy Sala 4, Nowy Rynek 12

Sygnatura VIII GC 137/19

Data 09.04.2020

Czas trwania 09:00 - 11:58

Skład Eliza Grzybowska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 385/18

Data 09.04.2020

Czas trwania 09:00 - 11:00

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III Ko 372/18

Data 09.04.2020

Czas trwania 08:45 - 09:13

Skład Wiesław Chabecki - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 1/20

Data 09.04.2020

Czas trwania 08:15 - 08:58

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I Ns 717/19

Data 08.04.2020

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący
Sylwia Suska-Obidowska - Sędzia
Ewa Gatz-Rubelowska - Sędzia

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I Ns 9/20

Data 08.04.2020

Czas trwania 14:20 - 14:28

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący
Sylwia Suska-Obidowska - Sędzia
Ewa Gatz-Rubelowska - Sędzia

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny II instancji

Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12

Sygnatura X Ca 268/19

Data 08.04.2020

Czas trwania 14:20 - 16:20

Skład Anna Staśkiewicz Bortkiewicz - Przewodniczący
Iwona Pydych - Sędzia
Ewa Spychała - Sędzia
Grzelska Grzelska - Sędzia

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 5, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 553/20

Data 08.04.2020

Czas trwania 14:15 - 16:15

Skład Elżbieta Pietrzak - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy II instancji

Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12

Sygnatura VIII Ga 376/19

Data 08.04.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Elżbieta Kala - Sędzia
Artur Fornal - Przewodniczący
Beata Sadowska - Sędzia

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I Ns 4/20

Data 08.04.2020

Czas trwania 14:00 - 14:18

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący
Sylwia Suska-Obidowska - Sędzia
Ewa Gatz-Rubelowska - Sędzia

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 142/20

Data 08.04.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Adam Sygit - Sędzia
Piotr Kupcewicz - Przewodniczący
Małgorzata Lessnau-Sieradzka - Sędzia

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 3r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 175/20

Data 08.04.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Maria Leszczyńska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny II instancji

Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12

Sygnatura X Ca 334/19

Data 08.04.2020

Czas trwania 14:00 - 14:18

Skład Anna Staśkiewicz Bortkiewicz - Przewodniczący
Iwona Pydych - Sędzia
Ewa Spychała - Sędzia
Grzelska Grzelska - Sędzia

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I Ns 505/19

Data 08.04.2020

Czas trwania 13:55 - 13:58

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący
Sylwia Suska-Obidowska - Sędzia
Ewa Gatz-Rubelowska - Sędzia

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I Ns 632/19

Data 08.04.2020

Czas trwania 13:50 - 13:53

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący
Sylwia Suska-Obidowska - Sędzia
Ewa Gatz-Rubelowska - Sędzia

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I Ns 566/19

Data 08.04.2020

Czas trwania 13:45 - 13:48

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący
Sylwia Suska-Obidowska - Sędzia
Ewa Gatz-Rubelowska - Sędzia

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy II instancji

Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12

Sygnatura VIII Ga 388/19

Data 08.04.2020

Czas trwania 13:45 - 13:58

Skład Marcin Winczewski - Sędzia
Artur Fornal - Przewodniczący
Eliza Grzybowska - Sędzia

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 907/19

Data 08.04.2020

Czas trwania 13:45 - 15:45

Skład Tomasz Mrugowski - Przewodniczący

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij