Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 810/19

Data 01.04.2020

Czas trwania 11:00 - 13:00

Skład Maria Leszczyńska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 2019/18

Data 01.04.2020

Czas trwania 11:00 - 13:00

Skład Anna Trochanowska-Wojtycka - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 12, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 966/19

Data 01.04.2020

Czas trwania 10:30 - 12:30

Skład Joanna Wołoszyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 3700/19

Data 01.04.2020

Czas trwania 10:30 - 10:58

Skład Tomasz Mrugowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 106, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 132/20

Data 01.04.2020

Czas trwania 10:00 - 12:58

Skład Joanna Cyganek - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 124/20

Data 01.04.2020

Czas trwania 10:00 - 10:58

Skład Piotr Kupcewicz - Sędzia
Roger Michalczyk - Sędzia
Stefan Pietrzak - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 969/19

Data 01.04.2020

Czas trwania 10:00 - 11:58

Skład Mirela Tocha - Plata - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 1551/18

Data 01.04.2020

Czas trwania 10:00 - 12:28

Skład Edyta Dolińska - Kryś - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 1186/19

Data 01.04.2020

Czas trwania 09:40 - 10:28

Skład Tomasz Mrugowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 942/19

Data 01.04.2020

Czas trwania 09:30 - 09:58

Skład Mirela Tocha - Plata - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 335/19

Data 01.04.2020

Czas trwania 09:30 - 09:58

Skład Edyta Dolińska - Kryś - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 115/20

Data 01.04.2020

Czas trwania 09:30 - 09:58

Skład Piotr Kupcewicz - Sędzia
Roger Michalczyk - Sędzia
Stefan Pietrzak - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 105, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III K 226/17

Data 01.04.2020

Czas trwania 09:15 - 10:58

Skład Barbara Malatyńska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych

Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura V Kow 3105/19

Data 01.04.2020

Czas trwania 09:00 - 11:00

Skład Wiesław Chabecki - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 106, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 100/15

Data 01.04.2020

Czas trwania 09:00 - 09:58

Skład Joanna Cyganek - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 12, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 947/19

Data 01.04.2020

Czas trwania 09:00 - 10:28

Skład Joanna Wołoszyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III K 229/19

Data 01.04.2020

Czas trwania 09:00 - 11:00

Skład Marek Kryś - Sędzia
Tomasz Pietrzak - Przewodniczący
Krzysztof Dadełło - Sędzia

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 6, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 2427/19

Data 01.04.2020

Czas trwania 09:00 - 10:58

Skład Magdalena Balcerzak - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 31/20

Data 01.04.2020

Czas trwania 09:00 - 11:00

Skład Anna Trochanowska-Wojtycka - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 627/20

Data 01.04.2020

Czas trwania 09:00 - 09:38

Skład Tomasz Mrugowski - Przewodniczący

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij