Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 1208/18

Data 23.07.2020

Czas trwania 11:00 - 13:00

Skład Danuta Konopka - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 6, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 1056/19

Data 23.07.2020

Czas trwania 10:50 - 11:58

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący
Andrzej Chmielewski - Ławnik
Irena Kowalik - Ławnik
Helena Musiał - Ławnik
Jan Żołnowski - Ławnik
Krystyna Rafińska - Ławnik
Danuta Gackowska - Ławnik

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 2490/19

Data 23.07.2020

Czas trwania 10:40 - 12:40

Skład Anna Staśkiewicz Bortkiewicz - Przewodniczący
Genowefa Flader - Ławnik
Ewa Niedbalska - Ławnik
Agnieszka Dubicka - Ławnik
Arkadiusz Rudecki - Ławnik

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 309/20

Data 23.07.2020

Czas trwania 10:30 - 10:58

Skład Adam Sygit - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 7/20

Data 23.07.2020

Czas trwania 10:20 - 12:20

Skład Anna Staśkiewicz Bortkiewicz - Przewodniczący
Genowefa Flader - Ławnik
Ewa Niedbalska - Ławnik
Agnieszka Dubicka - Ławnik
Arkadiusz Rudecki - Ławnik

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych II instancji

Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI Pa 18/20

Data 23.07.2020

Czas trwania 10:00 - 10:58

Skład Janusz Madej - Sędzia
Karolina Chudzinska - Koczorowicz - Sędzia
Maciej Flinik - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III K 71/20

Data 23.07.2020

Czas trwania 10:00 - 12:00

Skład Marek Kryś - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 5, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 1011/20

Data 23.07.2020

Czas trwania 10:00 - 10:58

Skład Ewa Krakowska-Krawczak - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 282/20

Data 23.07.2020

Czas trwania 10:00 - 10:28

Skład Adam Sygit - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura II Ca 877/17

Data 23.07.2020

Czas trwania 10:00 - 12:00

Skład Irena Dobosiewicz - Sędzia
Janusz Kasnowski - Sędzia
Tomasz Adamski wizyt. - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 3r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 1814/19

Data 23.07.2020

Czas trwania 10:00 - 11:28

Skład Ewa Lewandowska - Ławnik
Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Katarzyna Adamowska - Ławnik

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 6, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 1085/19

Data 23.07.2020

Czas trwania 10:00 - 10:48

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący
Andrzej Chmielewski - Ławnik
Irena Kowalik - Ławnik
Helena Musiał - Ławnik
Jan Żołnowski - Ławnik
Krystyna Rafińska - Ławnik
Danuta Gackowska - Ławnik

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 916/19

Data 23.07.2020

Czas trwania 09:50 - 11:50

Skład Anna Staśkiewicz Bortkiewicz - Przewodniczący
Genowefa Flader - Ławnik
Ewa Niedbalska - Ławnik
Agnieszka Dubicka - Ławnik
Arkadiusz Rudecki - Ławnik

Rozprawa:

Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych

Miejsce rozprawy Sala 210, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura V Kow 1600/20

Data 23.07.2020

Czas trwania 09:40 - 11:40

Skład Wiesław Chabecki - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 111, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III K 279/17

Data 23.07.2020

Czas trwania 09:30 - 10:58

Skład Krzysztof Dadełło - Przewodniczący

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij