Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 3277/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 11:10 - 11:13

Skład Tomasz Mrugowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III K 15/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 11:00 - 13:00

Skład Tomasz Pietrzak - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 44/20

Data 11.03.2020

Czas trwania 11:00 - 11:48

Skład Mirosław Kędzierski - Sędzia
Roger Michalczyk - Przewodniczący
Sławomir Ciężki - Sędzia

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV S 30/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 10:55 - 10:58

Skład Mirosław Kędzierski - Sędzia
Roger Michalczyk - Przewodniczący
Sławomir Ciężki - Sędzia

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV S 27/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 10:50 - 10:53

Skład Mirosław Kędzierski - Sędzia
Roger Michalczyk - Przewodniczący
Sławomir Ciężki - Sędzia

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 12, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura II Ca 909/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 10:50 - 11:13

Skład Irena Dobosiewicz - Przewodniczący
Janusz Kasnowski - Sędzia
Ireneusz Płowaś - Sędzia

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy II instancji

Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12

Sygnatura VIII Ga 171/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 10:45 - 11:13

Skład Marek Tauer - Sędzia
Wojciech Wołoszyk - Przewodniczący
Artur Fornal - Sędzia

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 2121/18

Data 11.03.2020

Czas trwania 10:30 - 12:30

Skład Maria Leszczyńska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy II instancji

Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12

Sygnatura VIII Ga 152/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 10:30 - 10:43

Skład Marek Tauer - Sędzia
Wojciech Wołoszyk - Przewodniczący
Artur Fornal - Sędzia

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 12, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura II Ca 893/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 10:20 - 10:48

Skład Irena Dobosiewicz - Przewodniczący
Janusz Kasnowski - Sędzia
Ireneusz Płowaś - Sędzia

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy II instancji

Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12

Sygnatura VIII Ga 146/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 10:15 - 10:28

Skład Marek Tauer - Sędzia
Wojciech Wołoszyk - Przewodniczący
Artur Fornal - Sędzia

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 108r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 3514/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 10:00 - 11:13

Skład Jan Kalinowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 106, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 707/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 10:00 - 13:28

Skład Wojciech Borodziuk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 54/20

Data 11.03.2020

Czas trwania 10:00 - 10:48

Skład Mirosław Kędzierski - Sędzia
Roger Michalczyk - Przewodniczący
Sławomir Ciężki - Sędzia

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 569/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 10:00 - 12:00

Skład Sylwia Suska-Obidowska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 166/18

Data 11.03.2020

Czas trwania 10:00 - 12:00

Skład Magdalena Balcerzak - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 2067/18

Data 11.03.2020

Czas trwania 10:00 - 11:58

Skład Mirela Tocha - Plata - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 713/18

Data 11.03.2020

Czas trwania 10:00 - 12:00

Skład Edyta Dolińska - Kryś - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 12, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura II Ca 637/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 09:55 - 10:18

Skład Irena Dobosiewicz - Przewodniczący
Janusz Kasnowski - Sędzia
Ireneusz Płowaś - Sędzia

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy II instancji

Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12

Sygnatura VIII Ga 181/19

Data 11.03.2020

Czas trwania 09:45 - 10:13

Skład Marek Tauer - Sędzia
Wojciech Wołoszyk - Przewodniczący
Artur Fornal - Sędzia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij