Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 2122/19

Data 23.07.2020

Czas trwania 09:15 - 11:15

Skład Maria Leszczyńska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych

Miejsce rozprawy Sala 210, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura V Kow 716/20

Data 23.07.2020

Czas trwania 09:10 - 09:18

Skład Wiesław Chabecki - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych

Miejsce rozprawy Sala 210, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura V Kow 559/20

Data 23.07.2020

Czas trwania 09:00 - 09:08

Skład Wiesław Chabecki - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych II instancji

Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI Ua 14/20

Data 23.07.2020

Czas trwania 09:00 - 09:58

Skład Romuald Dalewski - Sędzia
Ewa Milczarek - Sędzia
Joanna Siupka - Mróz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji

Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12

Sygnatura VIII GC 281/18

Data 23.07.2020

Czas trwania 09:00 - 09:28

Skład Tauer Marek - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 648/17

Data 23.07.2020

Czas trwania 09:00 - 11:58

Skład Agnieszka Dutkiewicz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 224, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III K 24/20

Data 23.07.2020

Czas trwania 09:00 - 12:28

Skład Andrzej Rumiński - Przewodniczący
Jarosław Całbecki - Sędzia
Alina Maria Zimnicka - Ławnik
Ewa Maria Grygiel - Miska - Ławnik
Grażyna Olszewska - Ławnik
Irena Szulc - Ławnik

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 5, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 1652/20

Data 23.07.2020

Czas trwania 09:00 - 09:58

Skład Ewa Krakowska-Krawczak - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 1080/19

Data 23.07.2020

Czas trwania 09:00 - 09:28

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 279/20

Data 23.07.2020

Czas trwania 09:00 - 09:58

Skład Adam Sygit - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 3r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 2120/19

Data 23.07.2020

Czas trwania 09:00 - 09:58

Skład Ewa Lewandowska - Ławnik
Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Katarzyna Adamowska - Ławnik

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 269/19

Data 23.07.2020

Czas trwania 09:00 - 11:00

Skład Danuta Konopka - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 6, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 1695/19

Data 23.07.2020

Czas trwania 09:00 - 09:58

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący
Andrzej Chmielewski - Ławnik
Irena Kowalik - Ławnik
Helena Musiał - Ławnik
Jan Żołnowski - Ławnik
Krystyna Rafińska - Ławnik
Danuta Gackowska - Ławnik

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 111, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III K 91/20

Data 23.07.2020

Czas trwania 08:50 - 09:28

Skład Krzysztof Dadełło - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 6, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 322/20

Data 23.07.2020

Czas trwania 08:40 - 08:58

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący
Andrzej Chmielewski - Ławnik
Irena Kowalik - Ławnik
Helena Musiał - Ławnik
Jan Żołnowski - Ławnik
Krystyna Rafińska - Ławnik
Danuta Gackowska - Ławnik

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 3r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 49/20

Data 23.07.2020

Czas trwania 08:30 - 08:58

Skład Ewa Lewandowska - Ławnik
Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Katarzyna Adamowska - Ławnik

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 654/15

Data 23.07.2020

Czas trwania 08:15 - 08:58

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 2574/19

Data 22.07.2020

Czas trwania 14:45 - 16:45

Skład Maria Leszczyńska - Przewodniczący
Irena Socha - Ławnik
Benedykt Partyka - Ławnik

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Sygnatura I C 713/18

Data 22.07.2020

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 3r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 3/20

Data 22.07.2020

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Irena Jabłońska - Ławnik
Marcjanna Makowska-Jaczyńska - Ławnik
Ewa Spychała - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Sygnatura I C 135/19

Data 22.07.2020

Czas trwania 14:15 - 16:15

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kz 361/20

Data 22.07.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Piotr Kupcewicz - Przewodniczący
Roger Michalczyk - Sędzia
Małgorzata Bonisławska-Kania - Sędzia

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 397/19

Data 22.07.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Dorota Marszałkowska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 218, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 942/17

Data 22.07.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Hanna Daniel - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 2410/19

Data 22.07.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Maria Leszczyńska - Przewodniczący
Irena Socha - Ławnik
Benedykt Partyka - Ławnik

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij