W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

Kontakt

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 247/20

Data 02.11.2020

Czas trwania 13:50 - 15:50

Skład Maria Leszczyńska - Przewodniczący
Elżbieta Witkowska - Ławnik
Franciszek Chrzanowski - Ławnik
Barbara Michałek - Ławnik
Mariusz Pacek - Ławnik

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 1240/20

Data 02.11.2020

Czas trwania 13:45 - 15:45

Skład Ewa Spychała - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 1585/20

Data 02.11.2020

Czas trwania 13:30 - 13:48

Skład Maria Leszczyńska - Przewodniczący
Elżbieta Witkowska - Ławnik
Franciszek Chrzanowski - Ławnik
Barbara Michałek - Ławnik
Mariusz Pacek - Ławnik

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 2592/17

Data 02.11.2020

Czas trwania 13:20 - 13:28

Skład Maria Leszczyńska - Przewodniczący
Elżbieta Witkowska - Ławnik
Franciszek Chrzanowski - Ławnik
Barbara Michałek - Ławnik
Mariusz Pacek - Ławnik

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 1259/20

Data 02.11.2020

Czas trwania 13:15 - 15:15

Skład Ewa Spychała - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 504/18

Data 02.11.2020

Czas trwania 13:00 - 13:58

Skład Rafał Szurka - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 1489/17

Data 02.11.2020

Czas trwania 13:00 - 15:00

Skład Magdalena Balcerzak - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 433/20

Data 02.11.2020

Czas trwania 12:45 - 14:45

Skład Małgorzata Grzelska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 1054/20

Data 02.11.2020

Czas trwania 12:45 - 14:45

Skład Ewa Spychała - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 107r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 413/20

Data 02.11.2020

Czas trwania 12:30 - 14:30

Skład Maciej Flinik - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 217/20

Data 02.11.2020

Czas trwania 12:00 - 14:00

Skład Małgorzata Grzelska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 106, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 500/20

Data 02.11.2020

Czas trwania 12:00 - 14:00

Skład Joanna Wołoszyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 1057/20

Data 02.11.2020

Czas trwania 11:45 - 13:45

Skład Ewa Spychała - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 107r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 495/20

Data 02.11.2020

Czas trwania 11:40 - 12:28

Skład Maciej Flinik - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 567/20

Data 02.11.2020

Czas trwania 11:30 - 13:30

Skład Magdalena Balcerzak - Przewodniczący