Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 107r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 1104/19

Data 08.04.2020

Czas trwania 13:30 - 15:30

Skład Maciej Flinik - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy II instancji

Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12

Sygnatura VIII Ga 384/19

Data 08.04.2020

Czas trwania 13:30 - 13:43

Skład Marcin Winczewski - Sędzia
Artur Fornal - Przewodniczący
Eliza Grzybowska - Sędzia

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I Ns 549/19

Data 08.04.2020

Czas trwania 13:20 - 13:28

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący
Sylwia Suska-Obidowska - Sędzia
Ewa Gatz-Rubelowska - Sędzia

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny II instancji

Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12

Sygnatura X Ca 330/19

Data 08.04.2020

Czas trwania 13:20 - 13:38

Skład Anna Staśkiewicz Bortkiewicz - Przewodniczący
Iwona Pydych - Sędzia
Ewa Spychała - Sędzia
Grzelska Grzelska - Sędzia

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy II instancji

Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12

Sygnatura VIII Ga 393/19

Data 08.04.2020

Czas trwania 13:15 - 13:28

Skład Marcin Winczewski - Sędzia
Wojciech Wołoszyk - Przewodniczący
Eliza Grzybowska - Sędzia

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I Ns 573/19

Data 08.04.2020

Czas trwania 13:10 - 13:18

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący
Sylwia Suska-Obidowska - Sędzia
Ewa Gatz-Rubelowska - Sędzia

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I Ns 536/19

Data 08.04.2020

Czas trwania 13:00 - 13:08

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący
Sylwia Suska-Obidowska - Sędzia
Ewa Gatz-Rubelowska - Sędzia

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 156/20

Data 08.04.2020

Czas trwania 13:00 - 13:58

Skład Adam Sygit - Sędzia
Piotr Kupcewicz - Przewodniczący
Małgorzata Lessnau-Sieradzka - Sędzia

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy II instancji

Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12

Sygnatura VIII Ga 320/19

Data 08.04.2020

Czas trwania 13:00 - 13:13

Skład Elżbieta Kala - Sędzia
Jacek Wojtycki - Przewodniczący
Eliza Grzybowska - Sędzia

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 963/19

Data 08.04.2020

Czas trwania 13:00 - 13:43

Skład Tomasz Mrugowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 5, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 1977/19

Data 08.04.2020

Czas trwania 13:00 - 14:13

Skład Elżbieta Pietrzak - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny II instancji

Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12

Sygnatura X Ca 281/19

Data 08.04.2020

Czas trwania 13:00 - 13:18

Skład Anna Staśkiewicz Bortkiewicz - Przewodniczący
Iwona Pydych - Sędzia
Ewa Spychała - Sędzia
Grzelska Grzelska - Sędzia

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I Ns 2/20

Data 08.04.2020

Czas trwania 12:50 - 12:58

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący
Sylwia Suska-Obidowska - Sędzia
Ewa Gatz-Rubelowska - Sędzia

Rozprawa:

Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych

Miejsce rozprawy Sala 210, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura V Kow 463/20

Data 08.04.2020

Czas trwania 12:45 - 14:45

Skład Andrzej Bauk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 3r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 2507/19

Data 08.04.2020

Czas trwania 12:45 - 13:28

Skład Maria Leszczyńska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 3r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 2510/19

Data 08.04.2020

Czas trwania 12:45 - 13:28

Skład Maria Leszczyńska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych

Miejsce rozprawy Sala 210, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura V Kow 469/20

Data 08.04.2020

Czas trwania 12:30 - 12:43

Skład Andrzej Bauk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 106, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 486/19

Data 08.04.2020

Czas trwania 12:30 - 14:30

Skład Wojciech Borodziuk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 183/20

Data 08.04.2020

Czas trwania 12:30 - 12:58

Skład Adam Sygit - Sędzia
Piotr Kupcewicz - Przewodniczący
Małgorzata Lessnau-Sieradzka - Sędzia

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I Ns 368/19

Data 08.04.2020

Czas trwania 12:30 - 12:48

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący
Sylwia Suska-Obidowska - Sędzia
Ewa Gatz-Rubelowska - Sędzia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij