Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 86/20

Data 07.04.2020

Czas trwania 12:30 - 14:30

Skład Ewa Spychała - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 178/20

Data 07.04.2020

Czas trwania 12:30 - 13:28

Skład Stefan Pietrzak - Sędzia
Mariola Urbańska - Trzecka - Sędzia
Anna Warakomska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 1522/18

Data 07.04.2020

Czas trwania 12:30 - 14:30

Skład Edyta Dolińska - Kryś - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 12, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 1076/18

Data 07.04.2020

Czas trwania 12:30 - 13:58

Skład Ewa Gatz-Rubelowska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 424/19

Data 07.04.2020

Czas trwania 12:30 - 14:30

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy II instancji

Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12

Sygnatura VIII Ga 428/19

Data 07.04.2020

Czas trwania 12:30 - 12:58

Skład Marek Tauer - Przewodniczący
Jacek Wojtycki - Sędzia
Wojciech Wołoszyk - Sędzia

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 108r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 2080/19

Data 07.04.2020

Czas trwania 12:15 - 13:13

Skład Anna Brudkowska-Lau - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 5, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 207/17

Data 07.04.2020

Czas trwania 12:15 - 13:43

Skład Janusz Madej - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy II instancji

Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12

Sygnatura VIII Ga 425/19

Data 07.04.2020

Czas trwania 12:15 - 12:28

Skład Marek Tauer - Przewodniczący
Jacek Wojtycki - Sędzia
Eliza Grzybowska - Sędzia

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 194/20

Data 07.04.2020

Czas trwania 12:00 - 12:28

Skład Małgorzata Bonisławska-Kania - Przewodniczący

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij