Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III Kop 110/19

Data 13.08.2020

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Jarosław Całbecki - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 6, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 914/20

Data 13.08.2020

Czas trwania 14:15 - 16:15

Skład Iwona Pydych - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 111, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III Ko 34/20

Data 13.08.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Andrzej Bauza - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Sygnatura I C 929/19

Data 13.08.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Joanna Wołoszyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kzw 281/20

Data 13.08.2020

Czas trwania 13:20 - 15:20

Skład Mirosław Kędzierski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kz 356/20

Data 13.08.2020

Czas trwania 13:10 - 13:18

Skład Stefan Pietrzak - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 447/20

Data 13.08.2020

Czas trwania 13:00 - 13:08

Skład Piotr Kupcewicz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III Kp 869/20

Data 13.08.2020

Czas trwania 13:00 - 14:28

Skład Barbara Malatyńska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 6, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 2663/18

Data 13.08.2020

Czas trwania 13:00 - 14:13

Skład Iwona Pydych - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 655/18

Data 13.08.2020

Czas trwania 13:00 - 15:00

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kz 352/20

Data 13.08.2020

Czas trwania 12:40 - 12:58

Skład Mirosław Kędzierski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kzw 69/20

Data 13.08.2020

Czas trwania 12:30 - 12:38

Skład Mirosław Kędzierski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kz 345/20

Data 13.08.2020

Czas trwania 12:20 - 12:28

Skład Mirosław Kędzierski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura VI U 893/19

Data 13.08.2020

Czas trwania 12:00 - 12:18

Skład Ewa Milczarek - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 6, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 458/19

Data 13.08.2020

Czas trwania 12:00 - 12:58

Skład Iwona Pydych - Przewodniczący

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij