Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 173, 52 32 53 193

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 12, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 879/19

Data 13.01.2020

Czas trwania 10:00 - 12:00

Skład Sylwia Suska-Obidowska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 1030/19

Data 13.01.2020

Czas trwania 10:00 - 10:58

Skład Piotr Kupcewicz - Sędzia
Stefan Pietrzak - Przewodniczący
Mariola Urbańska - Trzecka - Sędzia

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 943/18

Data 13.01.2020

Czas trwania 10:00 - 12:00

Skład Ewa Spychała - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 1844/19

Data 13.01.2020

Czas trwania 10:00 - 12:00

Skład Magdalena Balcerzak - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 107r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 1563/18

Data 13.01.2020

Czas trwania 10:00 - 10:28

Skład Maciej Flinik - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 1999/19

Data 13.01.2020

Czas trwania 10:00 - 12:00

Skład Anna Trochanowska-Wojtycka - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 2460/18

Data 13.01.2020

Czas trwania 10:00 - 11:58

Skład Maria Leszczyńska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 2783/19

Data 13.01.2020

Czas trwania 09:45 - 10:58

Skład Karolina Chudzinska - Koczorowicz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III K 129/19

Data 13.01.2020

Czas trwania 09:30 - 11:30

Skład Sławomir Ciężki - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III Ko 388/19

Data 13.01.2020

Czas trwania 09:30 - 11:30

Skład Marek Kryś - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III K 91/19

Data 13.01.2020

Czas trwania 09:30 - 11:30

Skład Roman Narodowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 2859/19

Data 13.01.2020

Czas trwania 09:30 - 09:43

Skład Karolina Chudzinska - Koczorowicz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 107r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 3183/19

Data 13.01.2020

Czas trwania 09:30 - 09:58

Skład Maciej Flinik - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 2006/18

Data 13.01.2020

Czas trwania 09:30 - 11:30

Skład Anna Trochanowska-Wojtycka - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych

Sygnatura V Kow 2972/19

Data 13.01.2020

Czas trwania 09:20 - 11:20

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij