Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 898/17

Data 21.04.2020

Czas trwania 09:15 - 11:15

Skład Anna Staśkiewicz Bortkiewicz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji

Miejsce rozprawy Sala 4, Nowy Rynek 12

Sygnatura VIII GC 48/20

Data 21.04.2020

Czas trwania 09:15 - 09:28

Skład Wojciech Wołoszyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III K 19/20

Data 21.04.2020

Czas trwania 09:00 - 09:28

Skład Andrzej Rumiński - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 223/20

Data 21.04.2020

Czas trwania 09:00 - 09:28

Skład Anna Warakomska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 988/20

Data 21.04.2020

Czas trwania 09:00 - 11:28

Skład Ewa Milczarek - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 1154/19

Data 21.04.2020

Czas trwania 09:00 - 09:28

Skład Małgorzata Lessnau-Sieradzka - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 943/18

Data 21.04.2020

Czas trwania 09:00 - 11:00

Skład Ewa Spychała - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 108r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 778/19

Data 21.04.2020

Czas trwania 09:00 - 09:23

Skład Anna Brudkowska-Lau - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 107r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 3473/19

Data 21.04.2020

Czas trwania 09:00 - 10:58

Skład Hanna Koźlińska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura X C 1263/19

Data 21.04.2020

Czas trwania 09:00 - 09:28

Skład Edyta Dolińska - Kryś - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 12, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 1060/18

Data 21.04.2020

Czas trwania 09:00 - 10:58

Skład Ewa Gatz-Rubelowska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 3r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 2179/19

Data 21.04.2020

Czas trwania 09:00 - 09:58

Skład Maria Leszczyńska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 5, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 1983/19

Data 21.04.2020

Czas trwania 09:00 - 12:58

Skład Janusz Madej - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji

Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12

Sygnatura VIII GC 249/19

Data 21.04.2020

Czas trwania 09:00 - 10:28

Skład Tauer Marek - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 1937/17

Data 21.04.2020

Czas trwania 09:00 - 11:00

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 446/19

Data 21.04.2020

Czas trwania 08:45 - 09:28

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 275/20

Data 21.04.2020

Czas trwania 08:40 - 10:40

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 5, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 2527/19

Data 21.04.2020

Czas trwania 08:20 - 08:58

Skład Janusz Madej - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 518/19

Data 21.04.2020

Czas trwania 08:15 - 08:43

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy II instancji

Sygnatura VIII Ga 8/20

Data 21.04.2020

Czas trwania 00:00 - 02:00

Skład Elżbieta Kala - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I Ns 513/19

Data 20.04.2020

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Dorota Marszałkowska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 1937/19

Data 20.04.2020

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Anna Trochanowska-Wojtycka - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 62/20

Data 20.04.2020

Czas trwania 14:15 - 16:15

Skład Magdalena Balcerzak - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I Ns 569/19

Data 20.04.2020

Czas trwania 14:15 - 14:28

Skład Dorota Marszałkowska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I Ns 625/19

Data 20.04.2020

Czas trwania 14:10 - 14:13

Skład Dorota Marszałkowska - Przewodniczący

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij