Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 3r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 1814/19

Data 23.07.2020

Czas trwania 10:00 - 11:28

Skład Ewa Lewandowska - Ławnik
Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Katarzyna Adamowska - Ławnik

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 6, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 1085/19

Data 23.07.2020

Czas trwania 10:00 - 10:48

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący
Andrzej Chmielewski - Ławnik
Irena Kowalik - Ławnik
Helena Musiał - Ławnik
Jan Żołnowski - Ławnik
Krystyna Rafińska - Ławnik
Danuta Gackowska - Ławnik

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 916/19

Data 23.07.2020

Czas trwania 09:50 - 11:50

Skład Anna Staśkiewicz Bortkiewicz - Przewodniczący
Genowefa Flader - Ławnik
Ewa Niedbalska - Ławnik
Agnieszka Dubicka - Ławnik
Arkadiusz Rudecki - Ławnik

Rozprawa:

Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych

Miejsce rozprawy Sala 210, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura V Kow 1600/20

Data 23.07.2020

Czas trwania 09:40 - 11:40

Skład Wiesław Chabecki - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 111, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III K 279/17

Data 23.07.2020

Czas trwania 09:30 - 10:58

Skład Krzysztof Dadełło - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny Odwoławczy

Sygnatura II Ca 1061/19

Data 23.07.2020

Czas trwania 09:30 - 11:30

Skład Janusz Kasnowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 955/18

Data 23.07.2020

Czas trwania 09:30 - 12:28

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych

Miejsce rozprawy Sala 210, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura V Kow 1554/20

Data 23.07.2020

Czas trwania 09:20 - 09:38

Skład Wiesław Chabecki - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych

Miejsce rozprawy Sala 210, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura V Kow 998/20

Data 23.07.2020

Czas trwania 09:20 - 09:38

Skład Wiesław Chabecki - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 898/17

Data 23.07.2020

Czas trwania 09:15 - 11:15

Skład Anna Staśkiewicz Bortkiewicz - Przewodniczący
Genowefa Flader - Ławnik
Ewa Niedbalska - Ławnik
Agnieszka Dubicka - Ławnik
Arkadiusz Rudecki - Ławnik

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij