Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 173, 52 32 53 193

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III K 78/13

Data 13.01.2020

Czas trwania 09:15 - 09:28

Skład Wiesław Chabecki - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 2878/19

Data 13.01.2020

Czas trwania 09:15 - 09:28

Skład Karolina Chudzinska - Koczorowicz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 877/19

Data 13.01.2020

Czas trwania 09:15 - 09:58

Skład Maria Leszczyńska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych

Sygnatura V Kow 3222/19

Data 13.01.2020

Czas trwania 09:10 - 11:10

Rozprawa:

Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych

Sygnatura V Kow 3284/19

Data 13.01.2020

Czas trwania 09:00 - 11:00

Rozprawa:

Wydział V Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych

Sygnatura V Kow 3035/19

Data 13.01.2020

Czas trwania 09:00 - 11:00

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III K 252/18

Data 13.01.2020

Czas trwania 09:00 - 09:13

Skład Andrzej Bauza - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 1074/19

Data 13.01.2020

Czas trwania 09:00 - 09:58

Skład Piotr Kupcewicz - Przewodniczący
Mariola Urbańska - Trzecka - Sędzia
Małgorzata Lessnau-Sieradzka - Sędzia

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 1287/19

Data 13.01.2020

Czas trwania 09:00 - 11:00

Skład Magdalena Balcerzak - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 671/19

Data 13.01.2020

Czas trwania 09:00 - 12:28

Skład Joanna Wołoszyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 108r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 946/18

Data 13.01.2020

Czas trwania 09:00 - 10:28

Skład Jan Kalinowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 2674/19

Data 13.01.2020

Czas trwania 09:00 - 09:13

Skład Karolina Chudzinska - Koczorowicz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 260/19

Data 13.01.2020

Czas trwania 09:00 - 10:28

Skład Rafał Szurka - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 107r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 512/19

Data 13.01.2020

Czas trwania 09:00 - 09:28

Skład Maciej Flinik - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 791/18

Data 13.01.2020

Czas trwania 09:00 - 11:00

Skład Danuta Konopka - Przewodniczący

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij