W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

Kontakt

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Sygnatura VI U 3736/19

Data 16.10.2020

Czas trwania 09:00 - 11:00

Skład Romuald Dalewski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji

Sygnatura VIII GC 258/19

Data 16.10.2020

Czas trwania 09:00 - 11:00

Skład Artur Fornal - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 3r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 344/20

Data 16.10.2020

Czas trwania 09:00 - 09:58

Skład Anna Trochanowska-Wojtycka - Przewodniczący
Mieczysław Komorski - Ławnik
Piotr Kozłowski - Ławnik

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 436/20

Data 16.10.2020

Czas trwania 09:00 - 09:38

Skład Sławomir Ciężki - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 796/20

Data 15.10.2020

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Aneta Gierulska - Ławnik

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura II Ca 1169/19

Data 15.10.2020

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Irena Dobosiewicz - Sędzia
Piotr Starosta - Sędzia
Wojciech Borodziuk - Sędzia
Aurelia Pietrzak - Sędzia
Janusz Kasnowski - Przewodniczący
Bogumił Goraj wizyt. - Sędzia
Tomasz Adamski wizyt. - Sędzia

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 2785/18

Data 15.10.2020

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący
Irena Kowalik - Ławnik
Helena Musiał - Ławnik
Jan Żołnowski - Ławnik
Krystyna Rafińska - Ławnik
Grażyna Szafrańska - Ławnik
Ewelina Michałowska - Ławnik

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 500/20

Data 15.10.2020

Czas trwania 14:10 - 16:10

Skład Roger Michalczyk - Sędzia
Mariola Urbańska - Trzecka - Przewodniczący
Małgorzata Bonisławska-Kania - Sędzia

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 108r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 1995/20

Data 15.10.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Janusz Madej - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 106, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 369/20

Data 15.10.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Joanna Cyganek - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X Ns 12/20

Data 15.10.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Katarzyna Bagniewska - Ławnik
Ewa Spychała - Przewodniczący
Barbara Sulowska - Ławnik

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura II Ca 1127/19

Data 15.10.2020

Czas trwania 14:00 - 14:28

Skład Irena Dobosiewicz - Sędzia
Wojciech Borodziuk - Sędzia
Ireneusz Płowaś - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 40/19

Data 15.10.2020

Czas trwania 13:30 - 15:30

Skład Iwona Pydych - Przewodniczący
Adam Michewicz - Ławnik
Mariola Przyjemska - Ławnik

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 1942/19

Data 15.10.2020

Czas trwania 13:30 - 15:30

Skład Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Aneta Gierulska - Ławnik

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 533/20

Data 15.10.2020

Czas trwania 13:30 - 14:08

Skład Roger Michalczyk - Sędzia
Mariola Urbańska - Trzecka - Przewodniczący
Małgorzata Bonisławska-Kania - Sędzia