Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 2584/19

Data 15.04.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Magdalena Balcerzak - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 108r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 2385/19

Data 15.04.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Jan Kalinowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 218, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 333/19

Data 15.04.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Hanna Daniel - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 108r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 2298/19

Data 15.04.2020

Czas trwania 13:45 - 13:58

Skład Jan Kalinowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 108r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 2692/19

Data 15.04.2020

Czas trwania 13:30 - 13:43

Skład Jan Kalinowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 108r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 1648/19

Data 15.04.2020

Czas trwania 13:00 - 13:28

Skład Jan Kalinowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 218, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 1091/19

Data 15.04.2020

Czas trwania 13:00 - 13:58

Skład Hanna Daniel - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 12, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 705/19

Data 15.04.2020

Czas trwania 13:00 - 15:00

Skład Sylwia Suska-Obidowska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 5, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 1157/19

Data 15.04.2020

Czas trwania 13:00 - 15:00

Skład Elżbieta Pietrzak - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji

Miejsce rozprawy Sala 4, Nowy Rynek 12

Sygnatura VIII GC 412/18

Data 15.04.2020

Czas trwania 13:00 - 15:00

Skład Eliza Grzybowska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 2135/19

Data 15.04.2020

Czas trwania 12:30 - 14:30

Skład Karolina Chudzinska - Koczorowicz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 5, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 2548/18

Data 15.04.2020

Czas trwania 12:30 - 12:58

Skład Elżbieta Pietrzak - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 2042/19

Data 15.04.2020

Czas trwania 12:30 - 14:30

Skład Magdalena Balcerzak - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 108r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 3230/19

Data 15.04.2020

Czas trwania 12:15 - 12:58

Skład Jan Kalinowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 12, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 767/19

Data 15.04.2020

Czas trwania 12:15 - 12:58

Skład Sylwia Suska-Obidowska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 108r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 3955/19

Data 15.04.2020

Czas trwania 12:15 - 12:58

Skład Jan Kalinowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 12, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 645/19

Data 15.04.2020

Czas trwania 12:00 - 12:13

Skład Sylwia Suska-Obidowska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 5, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 601/19

Data 15.04.2020

Czas trwania 12:00 - 12:28

Skład Elżbieta Pietrzak - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 218, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 969/19

Data 15.04.2020

Czas trwania 12:00 - 12:58

Skład Hanna Daniel - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 2038/18

Data 15.04.2020

Czas trwania 12:00 - 14:00

Skład Mirela Tocha - Plata - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji

Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12

Sygnatura VIII GC 37/18

Data 15.04.2020

Czas trwania 12:00 - 14:00

Skład Elżbieta Kala - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kzw 137/20

Data 15.04.2020

Czas trwania 11:50 - 13:50

Skład Małgorzata Bonisławska-Kania - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 107r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI P 6/20

Data 15.04.2020

Czas trwania 11:40 - 13:40

Skład Maciej Flinik - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kz 163/20

Data 15.04.2020

Czas trwania 11:40 - 11:48

Skład Małgorzata Bonisławska-Kania - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 2334/19

Data 15.04.2020

Czas trwania 11:40 - 13:40

Skład Anna Trochanowska-Wojtycka - Przewodniczący

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij