Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kzw 32/20

Data 27.02.2020

Czas trwania 11:50 - 11:58

Skład Małgorzata Bonisławska-Kania - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji

Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12

Sygnatura VIII GC 433/18

Data 27.02.2020

Czas trwania 11:50 - 13:50

Skład Jacek Wojtycki - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 3r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 1612/19

Data 27.02.2020

Czas trwania 11:45 - 12:43

Skład Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Iwona Gołata - Ławnik
Agnieszka Plucińska-Kempinska - Ławnik

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kzw 27/20

Data 27.02.2020

Czas trwania 11:40 - 11:48

Skład Małgorzata Bonisławska-Kania - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura II Ca 834/19

Data 27.02.2020

Czas trwania 11:40 - 12:58

Skład Irena Dobosiewicz - Przewodniczący
Aurelia Pietrzak - Sędzia
Janusz Kasnowski - Sędzia
Bogumił Goraj wizyt. - Sędzia

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 108r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 1055/18

Data 27.02.2020

Czas trwania 11:30 - 11:58

Skład Anna Brudkowska-Lau - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych II instancji

Miejsce rozprawy Sala 107r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI Pa 100/19

Data 27.02.2020

Czas trwania 11:30 - 11:58

Skład Janusz Madej - Sędzia
Romuald Dalewski - Sędzia
Jan Kalinowski - Przewodniczący
Ewa Milczarek - Sędzia

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych II instancji

Miejsce rozprawy Sala 108r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI Ua 12/19

Data 27.02.2020

Czas trwania 11:30 - 11:58

Skład Karolina Chudzinska - Koczorowicz - Sędzia
Joanna Siupka - Mróz - Przewodniczący
Tomasz Mrugowski - Sędzia

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny II instancji

Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12

Sygnatura X Ca 121/19

Data 27.02.2020

Czas trwania 11:30 - 11:58

Skład Maria Leszczyńska - Sędzia
Danuta Konopka - Przewodniczący
Edyta Dolińska - Kryś - Sędzia
Anna Trochanowska - Wojtycka - Sędzia

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kz 26/20

Data 27.02.2020

Czas trwania 11:30 - 11:38

Skład Małgorzata Bonisławska-Kania - Przewodniczący

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij