Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Sygnatura VI U 1849/19

Data 09.04.2020

Czas trwania 09:00 - 11:00

Skład Joanna Siupka - Mróz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 494/20

Data 09.04.2020

Czas trwania 09:00 - 09:58

Skład Anna Brudkowska-Lau - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 108r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 3578/19

Data 09.04.2020

Czas trwania 09:00 - 09:58

Skład Ewa Milczarek - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 167/20

Data 09.04.2020

Czas trwania 09:00 - 09:28

Skład Mirosław Kędzierski - Przewodniczący
Roger Michalczyk - Sędzia
Sławomir Ciężki - Sędzia

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 305/19

Data 09.04.2020

Czas trwania 09:00 - 11:58

Skład Agnieszka Dutkiewicz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 2991/19

Data 09.04.2020

Czas trwania 09:00 - 09:58

Skład Anna Brudkowska-Lau - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 670/18

Data 09.04.2020

Czas trwania 09:00 - 11:28

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji

Miejsce rozprawy Sala 4, Nowy Rynek 12

Sygnatura VIII GC 137/19

Data 09.04.2020

Czas trwania 09:00 - 11:58

Skład Eliza Grzybowska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 385/18

Data 09.04.2020

Czas trwania 09:00 - 11:00

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 107, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III Ko 372/18

Data 09.04.2020

Czas trwania 08:45 - 09:13

Skład Wiesław Chabecki - Przewodniczący

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij