W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt


Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego


Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy

Kontakt

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt


Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego


Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura I C 708/20
Data 12.04.2021
Czas trwania 09:00 - 10:28
Skład Sylwia Suska-Obidowska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Sygnatura X C 1575/19
Data 12.04.2021
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział III Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 111, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura III K 200/20
Data 12.04.2021
Czas trwania 09:00 - 09:13
Skład Roman Narodowski - Przewodniczący
Roman Narodowski - Sędzia
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Sygnatura X C 1810/19
Data 12.04.2021
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Magdalena Balcerzak - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 210, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 380/20
Data 12.04.2021
Czas trwania 09:00 - 11:00
Skład Stefan Pietrzak - Przewodniczący
Małgorzata Lessnau-Sieradzka - Sędzia
Sławomir Ciężki - Sędzia
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12
Sygnatura X C 2295/19
Data 12.04.2021
Czas trwania 09:00 - 11:58
Skład Maria Leszczyńska - Przewodniczący
Elżbieta Witkowska - Ławnik
Barbara Michałek - Ławnik
Rozprawa:
Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy
Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2
Sygnatura IV Ka 750/20
Data 12.04.2021
Czas trwania 08:50 - 09:58
Skład Sławomir Ciężki - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji
Sygnatura X C 2122/20
Data 12.04.2021
Czas trwania 08:40 - 10:40
Skład Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Rozprawa:
Wydział VIII Wydział Gospodarczy II instancji
Sygnatura VIII Ga 431/20
Data 12.04.2021
Czas trwania 00:00 - 02:00
Skład Elżbieta Kala - Sędzia
Marcin Winczewski - Sędzia
Sylwia Durczak-Żochowska - Przewodniczący