Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 6, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 1604/18

Data 23.07.2020

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący
Andrzej Chmielewski - Ławnik
Irena Kowalik - Ławnik
Helena Musiał - Ławnik
Jan Żołnowski - Ławnik
Krystyna Rafińska - Ławnik
Danuta Gackowska - Ławnik

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 5, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 1498/19

Data 23.07.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Ewa Krakowska-Krawczak - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 1/20

Data 23.07.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 3r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 373/20

Data 23.07.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Ewa Lewandowska - Ławnik
Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Katarzyna Adamowska - Ławnik

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 155/19

Data 23.07.2020

Czas trwania 13:30 - 15:30

Skład Agnieszka Dutkiewicz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 6, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 2550/18

Data 23.07.2020

Czas trwania 13:30 - 14:28

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący
Andrzej Chmielewski - Ławnik
Irena Kowalik - Ławnik
Helena Musiał - Ławnik
Jan Żołnowski - Ławnik
Krystyna Rafińska - Ławnik
Danuta Gackowska - Ławnik

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 1848/18

Data 23.07.2020

Czas trwania 13:30 - 15:30

Skład Anna Staśkiewicz Bortkiewicz - Przewodniczący
Genowefa Flader - Ławnik
Ewa Niedbalska - Ławnik
Agnieszka Dubicka - Ławnik
Arkadiusz Rudecki - Ławnik

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 2043/19

Data 23.07.2020

Czas trwania 13:30 - 15:30

Skład Anna Staśkiewicz Bortkiewicz - Przewodniczący
Genowefa Flader - Ławnik
Ewa Niedbalska - Ławnik
Agnieszka Dubicka - Ławnik
Arkadiusz Rudecki - Ławnik

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 6, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 2713/18

Data 23.07.2020

Czas trwania 13:30 - 14:28

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący
Andrzej Chmielewski - Ławnik
Irena Kowalik - Ławnik
Helena Musiał - Ławnik
Jan Żołnowski - Ławnik
Krystyna Rafińska - Ławnik
Danuta Gackowska - Ławnik

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 3r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 2447/19

Data 23.07.2020

Czas trwania 13:15 - 13:58

Skład Ewa Lewandowska - Ławnik
Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Katarzyna Adamowska - Ławnik

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 111, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III K 235/19

Data 23.07.2020

Czas trwania 13:00 - 15:00

Skład Krzysztof Dadełło - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 5, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 1911/18

Data 23.07.2020

Czas trwania 13:00 - 13:58

Skład Ewa Krakowska-Krawczak - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kz 313/20

Data 23.07.2020

Czas trwania 12:40 - 14:40

Skład Adam Sygit - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 224, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III K 23/20

Data 23.07.2020

Czas trwania 12:30 - 14:30

Skład Marek Kryś - Sędzia
Jarosław Całbecki - Przewodniczący
Alina Maria Zimnicka - Ławnik
Alicja Stempinska - Ławnik
Sławomir Szatkowski - Ławnik

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 745/18

Data 23.07.2020

Czas trwania 12:30 - 13:58

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 2309/19

Data 23.07.2020

Czas trwania 12:30 - 14:30

Skład Anna Staśkiewicz Bortkiewicz - Przewodniczący
Genowefa Flader - Ławnik
Ewa Niedbalska - Ławnik
Agnieszka Dubicka - Ławnik
Arkadiusz Rudecki - Ławnik

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 3r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 2558/19

Data 23.07.2020

Czas trwania 12:30 - 13:13

Skład Ewa Lewandowska - Ławnik
Małgorzata Grzelska - Przewodniczący
Katarzyna Adamowska - Ławnik

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kzw 194/20

Data 23.07.2020

Czas trwania 12:20 - 12:38

Skład Adam Sygit - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Sygnatura III K 79/20

Data 23.07.2020

Czas trwania 12:00 - 14:00

Skład Krzysztof Dadełło - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 263/18

Data 23.07.2020

Czas trwania 12:00 - 13:28

Skład Agnieszka Dutkiewicz - Przewodniczący

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij