Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 6, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 759/19

Data 23.12.2019

Czas trwania 14:10 - 16:10

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 6, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 1118/19

Data 23.12.2019

Czas trwania 13:20 - 14:08

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 6, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 1141/19

Data 23.12.2019

Czas trwania 12:30 - 13:18

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 1276/18

Data 23.12.2019

Czas trwania 12:00 - 14:00

Skład Edyta Dolińska - Kryś - Przewodniczący
Joanna Franz-Siemaszko - Ławnik
Elżbieta Górecka - Ławnik

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 6, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 1139/19

Data 23.12.2019

Czas trwania 11:40 - 12:28

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 387/19

Data 23.12.2019

Czas trwania 11:30 - 11:58

Skład Edyta Dolińska - Kryś - Przewodniczący
Joanna Franz-Siemaszko - Ławnik
Elżbieta Górecka - Ławnik

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 1158/19

Data 23.12.2019

Czas trwania 11:00 - 13:00

Skład Piotr Kupcewicz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 6, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 1041/19

Data 23.12.2019

Czas trwania 10:40 - 11:38

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kz 739/19

Data 23.12.2019

Czas trwania 10:00 - 10:58

Skład Piotr Kupcewicz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji

Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12

Sygnatura VIII GC 55/15

Data 23.12.2019

Czas trwania 10:00 - 12:00

Skład Marek Tauer - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kzw 608/19

Data 23.12.2019

Czas trwania 10:00 - 10:58

Skład Włodzimierz Hilla - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 6, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 1026/19

Data 23.12.2019

Czas trwania 09:50 - 10:38

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kzw 692/19

Data 23.12.2019

Czas trwania 09:30 - 09:58

Skład Piotr Kupcewicz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 306/18

Data 23.12.2019

Czas trwania 09:30 - 11:28

Skład Edyta Dolińska - Kryś - Przewodniczący
Joanna Franz-Siemaszko - Ławnik
Elżbieta Górecka - Ławnik

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kzw 677/19

Data 23.12.2019

Czas trwania 09:10 - 09:28

Skład Piotr Kupcewicz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kz 709/19

Data 23.12.2019

Czas trwania 09:00 - 09:08

Skład Piotr Kupcewicz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 111, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III K 62/16

Data 23.12.2019

Czas trwania 09:00 - 11:00

Skład Wiesław Chabecki - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 1778/19

Data 23.12.2019

Czas trwania 09:00 - 09:28

Skład Edyta Dolińska - Kryś - Przewodniczący
Joanna Franz-Siemaszko - Ławnik
Elżbieta Górecka - Ławnik

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 6, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 728/19

Data 23.12.2019

Czas trwania 09:00 - 09:48

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 6, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 1616/19

Data 23.12.2019

Czas trwania 08:40 - 08:58

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij