Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 3

Sygnatura I C 842/18

Data 02.07.2019

Czas trwania 14:50 - 16:50

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 2800/16

Data 02.07.2019

Czas trwania 14:50 - 16:50

Skład Edyta Dolińska - Kryś - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 3

Sygnatura I C 266/17

Data 02.07.2019

Czas trwania 14:30 - 14:48

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 422/19

Data 02.07.2019

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Edyta Dolińska - Kryś - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X Ns 12/19

Data 02.07.2019

Czas trwania 14:25 - 16:25

Skład Edyta Dolińska - Kryś - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 252/19

Data 02.07.2019

Czas trwania 14:15 - 16:15

Skład Edyta Dolińska - Kryś - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 216t, Toruńska 64a

Sygnatura VI U 1670/19

Data 02.07.2019

Czas trwania 14:10 - 16:10

Skład Ewa Milczarek - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 221, Toruńska 64a

Sygnatura VI U 1335/19

Data 02.07.2019

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Janusz Madej - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji

Miejsce rozprawy Sala 139, Toruńska 64a

Sygnatura VIII GC 72/19

Data 02.07.2019

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Tauer Marek - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 268/19

Data 02.07.2019

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Edyta Dolińska - Kryś - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 216t, Toruńska 64a

Sygnatura VI U 1650/19

Data 02.07.2019

Czas trwania 13:50 - 14:08

Skład Ewa Milczarek - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 216t, Toruńska 64a

Sygnatura VI U 1626/19

Data 02.07.2019

Czas trwania 13:30 - 13:48

Skład Ewa Milczarek - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 216t, Toruńska 64a

Sygnatura VI U 1620/19

Data 02.07.2019

Czas trwania 13:00 - 13:28

Skład Ewa Milczarek - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 215, Toruńska 64a

Sygnatura VI U 1579/19

Data 02.07.2019

Czas trwania 13:00 - 15:00

Skład Hanna Koźlińska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 208, Toruńska 64a

Sygnatura VI U 628/19

Data 02.07.2019

Czas trwania 13:00 - 15:00

Skład Joanna Siupka - Mróz - Przewodniczący

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij