Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji

Sygnatura VIII GC 123/20

Data 02.10.2020

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Artur Fornal - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 1604/18

Data 02.10.2020

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 2r, Nowy Rynek 12

Sygnatura X Co 48/20

Data 02.10.2020

Czas trwania 14:15 - 16:15

Skład Edyta Dolińska - Kryś - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji

Sygnatura VIII GC 190/17

Data 02.10.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Artur Fornal - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kzw 319/20

Data 02.10.2020

Czas trwania 13:50 - 15:50

Skład Mirosław Kędzierski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 657/20

Data 02.10.2020

Czas trwania 13:45 - 15:45

Skład Małgorzata Grzelska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 2054/20

Data 02.10.2020

Czas trwania 13:45 - 15:45

Skład Tomasz Mrugowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kzw 320/20

Data 02.10.2020

Czas trwania 13:40 - 13:48

Skład Mirosław Kędzierski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kzw 341/20

Data 02.10.2020

Czas trwania 13:30 - 13:38

Skład Roger Michalczyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 2055/20

Data 02.10.2020

Czas trwania 13:30 - 13:43

Skład Tomasz Mrugowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kzw 315/20

Data 02.10.2020

Czas trwania 13:20 - 13:28

Skład Mirosław Kędzierski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 2618/18

Data 02.10.2020

Czas trwania 13:15 - 13:28

Skład Tomasz Mrugowski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kzw 340/20

Data 02.10.2020

Czas trwania 13:10 - 13:18

Skład Roger Michalczyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Kzw 310/20

Data 02.10.2020

Czas trwania 13:00 - 13:08

Skład Mirosław Kędzierski - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 1878/20

Data 02.10.2020

Czas trwania 13:00 - 13:13

Skład Tomasz Mrugowski - Przewodniczący

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij