Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 578/19

Data 20.08.2019

Czas trwania 11:30 - 11:48

Skład Roger Michalczyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 12, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 610/18

Data 20.08.2019

Czas trwania 11:30 - 12:28

Skład Ewa Gatz-Rubelowska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 11, Toruńska 64a

Sygnatura X C 614/19

Data 20.08.2019

Czas trwania 11:30 - 11:58

Skład Iwona Pydych - Przewodniczący
Danuta Maciejewska - Ławnik
Elżbieta Jurkiewicz - Ławnik
Ewa Lewandowska - Ławnik
Elżbieta Trawińska - Ławnik

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 202, Toruńska 64a

Sygnatura VI U 573/19

Data 20.08.2019

Czas trwania 11:25 - 11:48

Skład Anna Brudkowska-Lau - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 210t, Toruńska 64a

Sygnatura VI U 2343/18

Data 20.08.2019

Czas trwania 11:00 - 13:58

Skład Joanna Siupka - Mróz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 202, Toruńska 64a

Sygnatura VI U 630/19

Data 20.08.2019

Czas trwania 11:00 - 11:23

Skład Anna Brudkowska-Lau - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział IV Wydział Karny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 118, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura IV Ka 575/19

Data 20.08.2019

Czas trwania 11:00 - 11:28

Skład Roger Michalczyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 1022/18

Data 20.08.2019

Czas trwania 11:00 - 11:58

Skład Dorota Marszałkowska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 11, Toruńska 64a

Sygnatura X C 609/19

Data 20.08.2019

Czas trwania 11:00 - 11:28

Skład Iwona Pydych - Przewodniczący
Danuta Maciejewska - Ławnik
Elżbieta Jurkiewicz - Ławnik
Ewa Lewandowska - Ławnik
Elżbieta Trawińska - Ławnik

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji

Miejsce rozprawy Sala 139, Toruńska 64a

Sygnatura VIII GC 32/19

Data 20.08.2019

Czas trwania 11:00 - 11:58

Skład Tauer Marek - Przewodniczący

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij