Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział VIII Wydział Gospodarczy I instancji

Miejsce rozprawy Sala 100, Nowy Rynek 12

Sygnatura VIII GC 311/19

Data 12.12.2019

Czas trwania 09:00 - 10:58

Skład Jacek Wojtycki - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych II instancji

Miejsce rozprawy Sala 5, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI Pa 62/19

Data 12.12.2019

Czas trwania 09:00 - 09:28

Skład Janusz Madej - Przewodniczący
Karolina Chudzinska - Koczorowicz - Sędzia
Hanna Koźlińska - Sędzia
Joanna Siupka - Mróz - Sędzia
Elżbieta Pietrzak - Sędzia
Maciej Flinik - Sędzia
Tomasz Mrugowski - Sędzia

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych II instancji

Miejsce rozprawy Sala 107r, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI Pa 89/19

Data 12.12.2019

Czas trwania 09:00 - 09:28

Skład Jan Kalinowski - Sędzia
Ewa Milczarek - Sędzia
Joanna Siupka - Mróz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 1543/19

Data 12.12.2019

Czas trwania 09:00 - 11:00

Skład Agnieszka Habel - Ławnik
Marek Drażniuk - Ławnik
Małgorzata Grzelska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 385/19

Data 12.12.2019

Czas trwania 09:00 - 10:58

Skład Hanna Daniel - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura II Ca 642/19

Data 12.12.2019

Czas trwania 09:00 - 09:28

Skład Irena Dobosiewicz - Sędzia
Aurelia Pietrzak - Sędzia
Janusz Kasnowski - Sędzia
Bogumił Goraj wizyt. - Przewodniczący
Tomasz. Adamski - Sędzia

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 109, Nowy Rynek 12

Sygnatura VI U 1797/18

Data 12.12.2019

Czas trwania 09:00 - 09:58

Skład Anna Brudkowska-Lau - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 3, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 504/19

Data 12.12.2019

Czas trwania 09:00 - 11:58

Skład Wojciech Rybarczyk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Sygnatura X C 385/18

Data 12.12.2019

Czas trwania 09:00 - 11:00

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 112, Nowy Rynek 12

Sygnatura X C 791/18

Data 12.12.2019

Czas trwania 09:00 - 09:28

Skład Danuta Konopka - Przewodniczący

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij