Sąd Okręgowy w Bydgoszczy


ul. Wały Jagiellońskie 2
85-128 Bydgoszcz

tel.: (+48) 52 32 53 100

e-mail: boi@bydgoszcz.so.gov.pl

NIP: 953-11-00-905
REGON: 000321454

Biuro Obsługi Interesantów oraz Czytelnia Akt - kliknij więcej
Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego - kliknij więcej
Kasa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy - kliknij więcej

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 140, Toruńska 64a

Sygnatura X C 1394/18

Data 25.06.2019

Czas trwania 12:15 - 13:58

Skład Anna Staśkiewicz Bortkiewicz - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 12t, Toruńska 64a

Sygnatura X C 1596/18

Data 25.06.2019

Czas trwania 12:00 - 12:58

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący
Andrzej Chmielewski - Ławnik
Irena Socha - Ławnik
Jan Żołnowski - Ławnik
Teresa Koczorowska-Kutka - Ławnik
Marcjanna Makowska-Jaczyńska - Ławnik
Henryk Łapiński - Ławnik

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 216t, Toruńska 64a

Sygnatura VI U 1570/18

Data 25.06.2019

Czas trwania 12:00 - 12:58

Skład Janusz Madej - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 14, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura I C 37/19

Data 25.06.2019

Czas trwania 12:00 - 13:58

Skład Dorota Marszałkowska - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 12t, Toruńska 64a

Sygnatura X C 2635/18

Data 25.06.2019

Czas trwania 12:00 - 12:58

Skład Anna Pochylczuk - Przewodniczący
Andrzej Chmielewski - Ławnik
Irena Socha - Ławnik
Jan Żołnowski - Ławnik
Teresa Koczorowska-Kutka - Ławnik
Marcjanna Makowska-Jaczyńska - Ławnik
Henryk Łapiński - Ławnik

Rozprawa:

Wydział X Wydział Cywilny Rodzinny I instancji

Miejsce rozprawy Sala 138, Toruńska 64a

Sygnatura X C 99/19

Data 25.06.2019

Czas trwania 12:00 - 12:28

Skład Edyta Dolińska - Kryś - Przewodniczący
Ewa Zając - Ławnik
Irena Juchniak - Ławnik

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 202, Toruńska 64a

Sygnatura VI U 2017/17

Data 25.06.2019

Czas trwania 11:50 - 12:28

Skład Anna Brudkowska-Lau - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział II Wydział Cywilny Odwoławczy

Miejsce rozprawy Sala 10, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura II Ca 50/18

Data 25.06.2019

Czas trwania 11:30 - 12:13

Skład Irena Dobosiewicz - Sędzia
Wojciech Borodziuk - Sędzia
Aurelia Pietrzak - Sędzia
Janusz Kasnowski - Sędzia
Bogumił Goraj wizyt. - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych I instancji

Miejsce rozprawy Sala 202, Toruńska 64a

Sygnatura VI U 2662/18

Data 25.06.2019

Czas trwania 11:00 - 11:48

Skład Anna Brudkowska-Lau - Przewodniczący

Rozprawa:

Wydział III Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 105, Wały Jagiellońskie 2

Sygnatura III Ko 172/19

Data 25.06.2019

Czas trwania 11:00 - 13:00

Skład Marek Kryś - Przewodniczący

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij